reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
Witam serdecznie
ja tak standardowo udzielam sie raz do roku...
mam do Was male pytanko...Juz prawie witamy naszego synka...a ja sie ciagle denerwuje jak to bedzie z nasza coreczka. Niby wszystko mamy zorganizowane. Opiekunka liczy sie z telefonem o kazdej porze, nasi znajomi tez...ale ja mam stresa, ze bede musiala malenstwo budzic w nocy. Jak Wy zorganizowalyscie opieke nad dziecmi podczas porodu? Jak wasze dzieci zareagowaly na nowego dzieciaczka?
musze konczyc, bo moj maly pomocnik laduje sie nogami na stol:) milych przygotowan swiatecznych
 
dziekuje wam za zyczenia !!

poniewaz niewiem kiedy znowu tutaj bede zagladac juz dzisiaj składam wam zyczenia

zdrowych radosnych spokojnych swiat
bozego narodzenia
mnostwa radosci i miłosci
aby te swieta były najpiekniejsze dla nas wszystkich
i dla naszych rodzin w pl

 
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!
 
dzien doberek

nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo wpadam tu raz na ruski rok,
ale mimo to chcalabym Wam zlozyć
Najlepsze życzenia świąteczne, juz zdrowia dla Was i waszych najbliższych,
radości i domowego ciepła, zadowolenia z każdego wspólnie spedzonego dnia,
oby były ich jak najwięcej... Dla małych milusińskich dużo zabawy i pociechy
z upominków przyniesionych przez brodacza
;)

2010orgfor.jpg
 
Witam dziewczyny !!!!!!

wczoraj przyjechaliśmy do Polski i w końcu mam dostęp do internetu:-):-):-):-)
u nas wszystko po staremu a tu widzę pustki wszystkich pochłaniają przygotowania do świąt:tak::tak::tak::tak:ja dzisiaj cały dzień chodziłam po sklepach ale normalnie masakra nic nie ma wszystko powykupowane dla siebie tylko spodnie kupiłam :tak::tak::tak:noi oczywiście zaliczyłam fryzjera bo miałam takie odrosty że szok :szok::szok:teraz już popakowałam prezenty i przepakowałam torbę bo jutro wyjeżdzamy na Mazury na święta do teściowej:tak::tak::tak::tak:w domu nawet choinki nie ubrałam:tak::tak:


Wesołych Spokoinych Świąt Bożego Narodzenia zdrówka, szczęścia ,samych radosnych chwil,bogatego mikołaja
i dużo miłości dla was i waszych rodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do poklikania po świętach



a i Natka sredecznie gratuluje synusia sliczne imie mu dałaś:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry