reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzien dobry
dzisiaj delektuje sie wolnym dniem wiec wzielam sie troche za sprzatanie, 2 pralki juz wypralam i wysuszyam prasowanie na wieczor zostawiam, jeszcze cos na obiad ale chyba tez zrobie cos szybkiego.
od wczoraj tez mi jedzenia zostalo, nakupowalam a prawie nic nie jedli nie ma to jak polscy goscie bo przynajmniej jedza konkretnie a nie te ich kleine hapies :dry:;-)
Karola dziekuje rowniez za zyczenia :-)
musze isc na gore po Daana myslalam ze pospi popoludniu ale nic z tego, widze ze coraz czesciej zdaza mu sie juz nie spac :sorry2: szkoda bo zawsze 2 godz. mialam spokoju
 
Witam
melduje ze zyje ;-)
Paulina rowniez gratki :tak: Dlugo musisz dojezdzac :confused:
Gosia spoznine zyczonka :-)
Moja mala to chyba jakis spioch, bo ona to potrafi jeszcze 2 razy dziennie sie kimnac i to tak po 1,5-2 godz w zaleznosci od tego co robimy i jak sie zmeczy :-D:-D:-D
A ja dzis juz od 12 mam wolne :-) Z rana zalatwilam personeelszaken, szef pojechal o nowego klienta sie starac, wiec nie bylo co robic to poszlam do domu :-)
Wypralam, poprasowalam, podlogi wymylam i dzien zlecial nie wiem kiedy:-D
jeszcze obiad i koniec na dzisiaj :-D
 
Witam się z wami i odrazu przepraszam, że zaglądam tu tak rzadko....:-:)sorry2::sorry2:

Ania i Karola dziękuję w imieniu Oliwki za pamięć i życzonka:*:tak::tak::-):-):-)

No i odrazu(bo jakoś nie miałam okazji) wszystkim mamuśkom serdecznie gratuluję zdrowych pociech!!!!!! Niech się maluszki zdrowo chowają:):tak::-D:-);-):-):-)
 
WItam witam,
mnie nie bylo, bo bylam w polsce na 2 tygodnie.
Paulina, jeszcze raz gratuluje pracy, nie szukacie moze kogos? ja chetnie bym sie zglosila, szukam tez teraz jakiejs pracy..
Widze, ze swiezo upieczone mamusie swietnie sobie radza... powodzenia we wszystkim!
zycze Wam wszystkim pieknego dnia, u mnie sliczna pogoda.
 
Witam jeszcze raz... wszystkich tych których dłuuugo u nas nie było...;-)
Sencilla ja byłam zainteresowana tymi ankietami ale powiedziałaś ze trzeba je zrobić przed 7-8 pażdziernika więc zrezygnowałam... coś sie zmieniło???:-p

Zapraszam na kawkę...

 
reklama
Do góry