reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry

Ja dziś zmiana planów ,nie poszłam do pracy bo opiekunki dziecko zachorowało:confused:
Ania daj znać co powiedzieli wszpitalu

Paulina już pewnie tuli synka:-)
Pogoda piękna wiec uciekamy na spacerek:tak:
 
Paulina GRATULACJE!!!
Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
Tobie WIKTORKU życzę wspaniałego dzieciństwa!!!:tak:

czekamy na fotki:-)
 
reklama
PaulinaAnna.... super że już PO.... ZBIERAJ SIŁY....:tak::tak::tak:



Karola po szpitalu mi lepiej nawet w głowie...bardzo sie bałam jaki skrzepów itp. Żyły jak żyły w ciąży bez odchyleń...:tak: czyli mam odpoczywać, przerwy robić, nóżki do góry, odpowiednia ilość wody i wygodne buty....:-D
 
Do góry