reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Cześć

Mamo Mikołaja, Ingunia jest śliczna :-) Faktycznie wcale nie wygląda na jednodniowe dziecko :-)Jessu, jak ja bym już chciała swoją małą mieć na rękach :-)

Ania, nie chcę Cię straszyć, ale prawdopodobnie wyłażą Ci żylaki... Mi tak zaczęły wychodzić w pierwszej ciaży, ze najpierw siniały mi nogi od środa, takimi plamami albo kreskami... Żylaki wyszły ok. siódmego miesiaca. A teraz już się nie bawiły w żadne zapowiedzi tylko po prostu sobie wylazły i też wewnątrz nóg w okol. kolan mam takie obleśne sińce. Jeżeli to będzie to, położna czy lekarz Ci potwierdzi, to zakup sobie w Pl Detralex, to są tabletki, które usprawniają pracę ukł krwionośnego. Tutaj mi tego nie chcieli dać, tylko rajtuzki, które są jak z plastiku, wiec sama kupiłam sobie to co poprzednim razem pomagało. Oprócz tego smaruję nogi maścią heparizen i do tego często kładę się z nogami w górze i S. mi je masuje, bo inaczej z bólu chyba bym nie mogła już chodzić.
 
reklama
Dobry wieczor
Mamo mikolaja serdeczne gratulacje

my dzis zaliczylismy urodziny cioci i wujka w Leiden, claudia bawila sie caly dzien z kuzynami ( 3 letnim i drugim, o 2 miesiace mlodszym od niej) do momentu az przydzwonila starszemu metalowym autkiem w glowe :confused:
Oprocz tego byla zabawa z 3 psami, wchodzenie do klatki jednego z nich i zjadanie wszystkiego co tylko na stole sie pokazalo :-D:szok::-D
 
No to ciekawie.... dzięki Bira za wyczerpujący opis...pewnie to TO:eek::zawstydzona/y:...
Ja właśnie wciełam płatki owsiane i znikam .... dobranoc...
 
Aniu, lepiej to sprawdz u poloznej... moja kolezanka tak miala... nie chce zlowrozyc ani glupot gadac, ale niestety zmarla w 8m.c- jej córci też nie uratowali... zrobił jej się zator... felerny skrzep powstał własnie w nogach...

Mamo Mikołaja- moje serdeczne gratulacje! Piekna niunia!!

A my po gosciach i po wszystkim co nudne... jutro wstawie zdjecie pokoju :)

pogoda deszczowa... nic mi sie nie chce :(
 
Dzien Dobry

Mamomikolaja sliczna macie dziewczynke,zgadzam sie z dziewczynami,ze wyglada na "starsza" niz jest:-)

Aniahaven ja tez mialam takie sine placki pod kolanami w ciazy i dlatego przestalam pracowac w 7-mym miesiacu bo polozna powiedziala,ze to za duze obciazenie dla nog stac tyle godzin.Ale ja wtedy robilam po 11h dziennie:tak:.Po porodzie mi prawie wszystko zniklo.

Agasta mowisz,ze Claudia sobie pojadla:-),a jak wy po tych imprezkach??

Nasza Jessi tez szalala przy stole na zasadzie :a po co mi sztucce::-D
 

Załączniki

  • DSC00302.JPG
    DSC00302.JPG
    60,4 KB · Wyświetleń: 63
Hej...

My też już w domku - po pracy i szkole...:tak:
Dzwoniłam do położnej i ...odesłała mnie do domowego zeby mnie obejrzał:-p...
Wizyte mam jutro o 16.10 ...

No zobaczymy czy skończy sie tylko na "babcinych radach" czy coś wskóra...

Lece coś zjeść.. :-D
 
POMOCY MAMUSIE!!

co mam zrobic z popekanymi sutkami ?? mala taki glodomor a ja juz nie moge sie dotknac a jak ja przystawiam to wyje z bole takie mam popekane juz sutki ,co moge tu kupic moze sa jakies znieczulajace kremy albo cos????
mam bepanthen i alantan ale chyba nic nie daja ? macie jakies sposoby ????????
 
mamo Mikolaja najlepsze sa podobno oklady z kapusty, a jak ja mialam problem to polozna przede wszytskim kazala mi rozmrowywac swoej melko na nich i poczekac az samo wyschnie...no i przechodzilo..ale nie od razu oczywiscie...to na pocatku wiele mam tak ma...jak sie piers przyzwyczai to bedzie lepiej...
 
reklama
POMOCY MAMUSIE!!

co mam zrobic z popekanymi sutkami ?? mala taki glodomor a ja juz nie moge sie dotknac a jak ja przystawiam to wyje z bole takie mam popekane juz sutki ,co moge tu kupic moze sa jakies znieczulajace kremy albo cos????
mam bepanthen i alantan ale chyba nic nie daja ? macie jakies sposoby ????????


Znalazłam taką wypowiedź;
"Ja smarowałam bepanthenem po każdym karmieniu a kilka razy dziennie wyciskałam odrobinę pokarmu na sutek i wietrzyłam, czyli dosłownie chodzisz po domu z gołymi cycuchami :-D:-D:-D
Początkowo używałam też osłonek do karmienia Avantu i ból był identyczny ale nie raniły się one dalej.Pamiętam jak zaciskałam zęby podając cyca, nierzadko ryczałam z bólu ale warto było....":tak:
 
Do góry