reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Inka a do chirurga naczyniowego chodzilas w ciąży?

....
Tak bylam u naczyniowca. Ustawil mi dawke lekow i robil usg zyl. Ja mialam b. trudna ciaze bo procz zakrzepicy mialam tez lozysko przodujace i okropny krwotok przez co 1,5 miesiaca lezalam plackiem. Na koniec jeszcze gestoza....ale przetrwalam[emoji1]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej.. A na Neoparin napisane jest, że nie znany jest wpływ na mleko mamy i w związku z tym nie zaleca się karmienia podczas brania zastrzyków.
No i co z tym się robi, bo mam je przyjmować jeszcze przez cały podłóg. Oczywiście zapytam mojego gin, ale pytam z ciekawości ;)

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
Właśnie ja też mam problem z żyłami, już mam dosyć wszystkiego przez te zapalenia żył to się nerwicy doczekałam [emoji53]

....
 
Ja na razie biorę, rodze w maju więc nie martwię się na zapas.

....
 
biorę heparynę w zastrzykach między 18-19-ta , ale wczoraj zasnęłam w opakowaniu nie wzięłam zastrzyku obudziłam się rano po 12 godzinach i dopiero wzięłam zastrzyk. Tak sie boje zę spieprzyłam sprawę.
 
reklama
biorę heparynę w zastrzykach między 18-19-ta , ale wczoraj zasnęłam w opakowaniu nie wzięłam zastrzyku obudziłam się rano po 12 godzinach i dopiero wzięłam zastrzyk. Tak sie boje zę spieprzyłam sprawę.
Nie przejmuj się, jeżeli jedną pominiesz to nic się nie stanie. Tak mi tłumaczył lekarz.

....
 
Do góry