reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Czytałam to co napisałaś [emoji846]No właśnie co lekarz to widzę że inaczej mówi ...mi na poprzedniej wizycie już zapowiedział że da skierowanie i akurat to będzie 19tc wtedy jeszcze nie wiedziałam o tym że najlepiej w późniejszym okresie zrobić tą krzywa, dlatego nic się nie odezwałam ...no nic zapytam się go jak on na to patrzy[emoji6]
Chyba że pierwszy cukier miałaś podwyższony. Może zapobiegawczo dał wcześniej.
 
Dziewczyny ze Szczecina I okolic,bo widze,ze nas sie troche tu zebralo. Planujecie chodzic na jakas bezplatna szkole rodzenia? Ja jestem z Prawobrzeza I tutaj znalazlam w Mammie. Wyslalam zgloszenie :)

Mimo że to drugie dziecko to chciałam się gdzieś zapisać bo z córką nie byłamw szkole rodzenia a do tego to było 9 lat temu. Podobno się nie zapomina ale wolę chuchać :)
 
W ogóle mamuśki jeszcze jedno pytanie mi sie przypomniało. Od kilku dni w nocy, tzn jak się kładę spać ok 21-22 dzidzia w brzuchu strasznie dokazuje. Żadna pozycja nie jest odpowiednia, bo ciągle czuję kopanie i kręcenie, aż zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok, że aż tak aktywne jest dziecko? W ciagu dnia sporadycznie.
U mnie to samo :) w ciągu dnia sporadycznie się wierci. Za to w nocy nadrabia zaległości :)
 
Ja już miałam robiony test glukozy ze względu na to, że w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową. Było mi ciężko wypić glukozę, bo miałam odruch wymiotny. To jest strasznie slodkie, ohydne :( Na szczęście dziewczyna, która również miała wtedy test dała mi pól cytryny i jakoś dopiłam do końca. Badanie wyszło ok, więc będę miała robiony test jeszcze raz.

Co do ruchów, ja jeszcze nie czuje (dzisiaj 17+0) mimo, że to druga ciąża i łożysko na tylnej ścianie.
 
Ten czas tak leci że masakra. Pamiętam jak na początku w przychodni mówiła mi żebym podeszła sobie około 20 tygodnia do swojej poradni pierwszego kontaktu i zgłosiła się do położnej bo należą się jakieś tam rozmowy z nią czy coś takiego i ona potem bedzie do nas przychodzic czy cos. myślałam sobie że gdzie to tam 20 tydzień a w sumie to musiałabym któregoś dnia tam iść bo to już teraz...
 
reklama
Ten czas tak leci że masakra. Pamiętam jak na początku w przychodni mówiła mi żebym podeszła sobie około 20 tygodnia do swojej poradni pierwszego kontaktu i zgłosiła się do położnej bo należą się jakieś tam rozmowy z nią czy coś takiego i ona potem bedzie do nas przychodzic czy cos. myślałam sobie że gdzie to tam 20 tydzień a w sumie to musiałabym któregoś dnia tam iść bo to już teraz...

To fakt czas leci ... ale ja już bym chciała styczeń ;) nie mogę się doczekać. ..
 
Do góry