reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny ze Szczecina I okolic,bo widze,ze nas sie troche tu zebralo. Planujecie chodzic na jakas bezplatna szkole rodzenia? Ja jestem z Prawobrzeza I tutaj znalazlam w Mammie. Wyslalam zgloszenie :)
Ja teraz będę miała cc a przed pierwszym porodem nigdzie nie chodziłam poszłam na żywioł [emoji2] wspominam bardzo dobrze poród [emoji4]
 
reklama
Dziewczynki pytanie tak z innej beczki do tych które mają już dzieciaczki[emoji6]w co takie małe dzidzi ubrać przy wyjściu ze szpitala w zimę?jakiś kombinezon?
 
Ja to się mega boje tego picia glukozy, bo żadne takie specyfiki mi nie przechidza przez gardło... ani tabletki musujące, ani smecta. Ostatnio lekarz przepisal mi jednorazowy antybiotyk do rozpuszczenia w wodzie, niby było napisane, żeby rozpuścić w szklance, a ja nalalam tyle tyle zeby sie rozpuscilo i łyk na raz. Inaczej to rzyg od razu :D
 
Ja to się mega boje tego picia glukozy, bo żadne takie specyfiki mi nie przechidza przez gardło... ani tabletki musujące, ani smecta. Ostatnio lekarz przepisal mi jednorazowy antybiotyk do rozpuszczenia w wodzie, niby było napisane, żeby rozpuścić w szklance, a ja nalalam tyle tyle zeby sie rozpuscilo i łyk na raz. Inaczej to rzyg od razu :D
Ja też tak mam. Przy tabletkach nawet mam odruch.W poprzednich ciazach piłam 50g i to w domu i przyszła do mnie pielęgniarka bo akurat do mamy była umówiona . Teraz już się boje
 
Dziewczynki pytanie tak z innej beczki do tych które mają już dzieciaczki[emoji6]w co takie małe dzidzi ubrać przy wyjściu ze szpitala w zimę?jakiś kombinezon?

Kombinezon obowiązkowo, bo to jednak zima będzie, a taki Maluch szybko się wychodzi. Ja młodszą córkę rodziłam w lutym i miałam dosłownie ten kombinezon:

8a8b2994-fd95-4591-b15d-ea6c5eb12c9e.jpg


W sztucznym świetle kiepsko widać, ale jest błękitny i jakby sztruksowy [emoji6]
 

Załączniki

  • 8a8b2994-fd95-4591-b15d-ea6c5eb12c9e.jpg
    8a8b2994-fd95-4591-b15d-ea6c5eb12c9e.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 367
Ja to czasami myślę czy w ogole jestem w Ciąży heh brzuch póki co dalej mały ruchów dalej nie czuje i dlatego to wszystko mi się wydaje takie odległe. Nie raz oglądam zdjęcie z usg i zadaje pytanie czy mój synek naprawdę tam jest ... :)

Ja mam tak samo, tylko brzuch mi trochę urósł. Ruchów nadal nie czuję, a dziś zaczynam 19 tydzień, tak bardzo ich wyczekuję a tu nic.
 
Ja też tak mam. Przy tabletkach nawet mam odruch.W poprzednich ciazach piłam 50g i to w domu i przyszła do mnie pielęgniarka bo akurat do mamy była umówiona . Teraz już się boje
Ja też miałam odruch wymiotny [emoji16]a teraz to słyszałam o cytrynie i wezmę ja i kupię ta glukoze
 
Kombinezon obowiązkowo, bo to jednak zima będzie, a taki Maluch szybko się wychodzi. Ja młodszą córkę rodziłam w lutym i miałam dosłownie ten kombinezon:

Zobacz załącznik 890388

W sztucznym świetle kiepsko widać, ale jest błękitny i jakby sztruksowy [emoji6]
Mam jakieś ale właśnie nie wiem czy nie będą za duże. Wyśle kiedyś zdjęcie to ocenicie. A dziś robiłam porządek w ubrankach które dostałam i różowe pochowałam,może się przydadzą kiedyś[emoji6]ogólnie to chciałabym wpaść w szał kupowania,widze że moja mama to samo ale jeszcze tak wszystko delikatnie[emoji16]
 
reklama
Do góry