reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Wiem wiem Kamila że już czujesz śledzę wątek A wiem że jesteśmy w tym samym tyg to widzialam że Ty już czujesz. To chyba tylko ja zostalam która nie czuje ruchów
Nie ma reguły. Ułożenie łożyska,waga wszystko to wpływa na to czy czujemy ruchy dziecka. Nie ma co porównywać.tak jak dzieci teraz kaZde rosnie swoim trybem
 
Dziewczyny ja mam pytanie czy bóle brzucha np. przy zakładaniu butów na schyłku, siedzeniu z kolanami pod brodą, kucanie i ogólnie właściwie cały czas czuje lekki ból czy to normalne?? Czasami mam ostre sekundowe kłucie takie jednorazowe.
Ja jak posiedzę trochę tak że brzuch jest posciskany to potem czuje że boli. I ogólnie w różnych pozycjach zdarza mi się że zaboli. Tam wszystko się rozciaga więc ma prawo trochę pobolewa czy pokuc
 
Ja lubię słodkie ale i tak mam zawsze problem a teraz mam już skierowanie, wychodzi że w 23 tc a powinno się robić po 24, chyba zadzwonię do lekarza.
Mi lekarz tłumaczył wczoraj że najlepiej zrobić pomiędzy 26 a 28 TC ponieważ wtedy najczęściej rozwija się cukrzyca , a jak się zrobi za wcześnie to można jej nie wychwycić. Pisałam tu wczoraj,tylko już nie ogarniam na którym wątku [emoji6]
 
Mi lekarz tłumaczył wczoraj że najlepiej zrobić pomiędzy 26 a 28 TC ponieważ wtedy najczęściej rozwija się cukrzyca , a jak się zrobi za wcześnie to można jej nie wychwycić. Pisałam tu wczoraj,tylko już nie ogarniam na którym wątku [emoji6]
Czytałam a później jeszcze szukałam w int dlatego mam wątpliwości czy nie za szybko
 
reklama
Do góry