reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ponawiam na otwarte forum ;)
Dziękuję za kciuki ;)
Ja już po wizycie:) Z usg wynika , ze wszystko dobrze z dzidziolem;) I będzie chłopak ;) Taaaaak bardzo się cieszymy:) Jedynie co w kartę ciąży wpisała mi 16 tyg jak ja jutro 18 zaczynam :/ Dostałam skierowania na badania glukoza, morfologia, hiv, hbs antygen i anty hcv;) Następna wizyta 19.09 ale w między czasie polowkowe tylko terminu jeszcze nie znam ;)
 
Ponawiam na otwarte forum ;)
Dziękuję za kciuki ;)
Ja już po wizycie:) Z usg wynika , ze wszystko dobrze z dzidziolem;) I będzie chłopak ;) Taaaaak bardzo się cieszymy:) Jedynie co w kartę ciąży wpisała mi 16 tyg jak ja jutro 18 zaczynam :/ Dostałam skierowania na badania glukoza, morfologia, hiv, hbs antygen i anty hcv;) Następna wizyta 19.09 ale w między czasie polowkowe tylko terminu jeszcze nie znam ;)


super informacje
 
Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam pieluszki ;) z ciuszkami jeszcze się wstrzymuje bo mam dostać od rodziny
 

Załączniki

  • 20180808_111009-1.jpg
    20180808_111009-1.jpg
    898,3 KB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny ja szperam za laktatorem nie mam pojęcia co kupic... nie chce wydać 500 zł nie wiem jak długo mi się przyda nie wiem czy używany nowy ? Elektryczny ręczny ? Przy pierwszym dziecku miałam ręczny jakieś krzak firmy ale krótko karmiłam może dwa tyg pokarm zanikł. Teraz się nastawiam na karmienie i stanę na uszlachetnia zeby karmić
Dla mnie szkoda kasy na ręczny... Ja kupiłam za niecałe 200zl ,nie pamiętam firmy, muszę sprawdzić i byłam mega ale to mega zadowolona!!
Jeśli chodzoi o lakyator to właśnie jedną z tych rzeczy, których ja bym nie kupowała używanych ale to moje zboczenie jest;D
Ja w pierwszej ciąży nie miałam pewności czy laktator się przyda, więc kupiłam dopiero po porodzie kiedy wiedziałam że jest mi potrzebny !
W ogole nie mam parcia ani ochoty na kupowanie, nie wiem chyba w grudniu sie za to wezme o_O
Ja też jeszcze nic nie kupuje, ale ja też sporo mam, więc u mnie zakupy bez względu na płeć będą bardzo małe. Wózek muszę kupić ale to zamierzam w grudniu jak nie w styczniu kupić;)
 
reklama
Ponawiam na otwarte forum ;)
Dziękuję za kciuki ;)
Ja już po wizycie:) Z usg wynika , ze wszystko dobrze z dzidziolem;) I będzie chłopak ;) Taaaaak bardzo się cieszymy:) Jedynie co w kartę ciąży wpisała mi 16 tyg jak ja jutro 18 zaczynam :/ Dostałam skierowania na badania glukoza, morfologia, hiv, hbs antygen i anty hcv;) Następna wizyta 19.09 ale w między czasie polowkowe tylko terminu jeszcze nie znam ;)
Gratuluje synka :)
 
Do góry