reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny ja szperam za laktatorem nie mam pojęcia co kupic... nie chce wydać 500 zł nie wiem jak długo mi się przyda nie wiem czy używany nowy ? Elektryczny ręczny ? Przy pierwszym dziecku miałam ręczny jakieś krzak firmy ale krótko karmiłam może dwa tyg pokarm zanikł. Teraz się nastawiam na karmienie i stanę na uszlachetnia zeby karmić
Ja zawsze miałam avent ręczny, bo był niezbędny tylko na początku i wtedy spełniał swoją rolę, później ws,yztko się normowaloi było ok. Jeśli nastawiazz się na stałe odciaganie i mrożenie to wtedy elektryczny bo ręcznym się zameczysz.

Co do poduszki ja kupiłam używaną ale nową taka to 200 zł kosztuje, wypralam, przeprasowalam i myślę że wszystkie bakterie wybilam, nie jest wylezana jest super wygodna. Polecam

Nie nadążam z czytaniem Was na urlopie ale zycze spokojnego dnia dla wszystkich[emoji3]
 
reklama
Do ręki, umowe mam tą najniższą, więc gołe 1530zl bede miała na l4
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja jestem na l4 od dwóch miesięcy i dostaje więcej niż gołą pensję bo na l4 ciazowym jest płatne 100%+płacą mi za każdą sobotę i niedzielę zwolnienia i dostaje 700 stowek więcej niż pensji [emoji16][emoji16] więc mi się opłaca to zwolnienie
 
Tylko ta laska już czeka na moje miejsce i jest bez pracy teraz, ale ja w sumie nie mówiłam kiedy ide na l4 to nie wiem po co ją tak szybko zatrudniał. Z jednej strony no to wiadomo, że mogło być roznie i wolał się zabezpieczyć, ale z drugiej to też nie zupełnie odemnie zależy [emoji848][emoji848][emoji848]
Jak nie mowilas no to juz ich zmartwienie. Chyba ze sami Ci juz powiedzą ze masz isc na zwolnienie
 
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja jestem na l4 od dwóch miesięcy i dostaje więcej niż gołą pensję bo na l4 ciazowym jest płatne 100%+płacą mi za każdą sobotę i niedzielę zwolnienia i dostaje 700 stowek więcej niż pensji [emoji16][emoji16] więc mi się opłaca to zwolnienie

Mi ponad 800 więcej wychodzi ;) także dla mnie lepiej ;)
 
Ja zawsze miałam avent ręczny, bo był niezbędny tylko na początku i wtedy spełniał swoją rolę, później ws,yztko się normowaloi było ok. Jeśli nastawiazz się na stałe odciaganie i mrożenie to wtedy elektryczny bo ręcznym się zameczysz.

Co do poduszki ja kupiłam używaną ale nową taka to 200 zł kosztuje, wypralam, przeprasowalam i myślę że wszystkie bakterie wybilam, nie jest wylezana jest super wygodna. Polecam

Nie nadążam z czytaniem Was na urlopie ale zycze spokojnego dnia dla wszystkich[emoji3]

Właśnie nie wiem jak to będzie raczej kupie zwykły ręczny jak będzie potrzeba to zakupie elektryczny nie chce wydać 500 zł a będę używać 1 miesiąc albo dwa tygodnie jak przy synku używałam :/


Powoli robię zakupy nie chce wszystkiego na raz kupować mysle ze nie poczuje po budżecie jak powoli będzie się kupowało ;) w grudniu przed świetami chce już miec wszystko gotowe żeby na spokojnie czekac. Syna urodziłam dwa tyg przed terminem ;)
 
No u mnie na każdej wizycie lekarz chciał mnie wysłać na zwolnienie, ale póki dałam radę to nie chciałam. Ale niestety męczą mnie tragiczne migreny, miałam je przed ciążą a teraz to jakieś apogeum, po 3 dni średnio co 2 tygodnie wyjęte z życia... Tylko łóżko, wc (wymioty), zero jedzenia :(
Też początkowo miałam w planach pracować do końca września, ale już dwa razy byłam na 2 tygodniowym zwolnieniu z powodu tych migren i po prostu już sugeruje mi lekarz przejście na całkowite L4.
 
No u mnie na każdej wizycie lekarz chciał mnie wysłać na zwolnienie, ale póki dałam radę to nie chciałam. Ale niestety męczą mnie tragiczne migreny, miałam je przed ciążą a teraz to jakieś apogeum, po 3 dni średnio co 2 tygodnie wyjęte z życia... Tylko łóżko, wc (wymioty), zero jedzenia :(
Też początkowo miałam w planach pracować do końca września, ale już dwa razy byłam na 2 tygodniowym zwolnieniu z powodu tych migren i po prostu już sugeruje mi lekarz przejście na całkowite L4.

mnie też właśnie co wizytę lekarz wysyła na zwolnienie ale ja py tam czy to konieczne jak nie to ciagłę odmawiam
 
reklama
Do góry