reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dla mnie szkoda kasy na ręczny... Ja kupiłam za niecałe 200zl ,nie pamiętam firmy, muszę sprawdzić i byłam mega ale to mega zadowolona!!
Jeśli chodzoi o lakyator to właśnie jedną z tych rzeczy, których ja bym nie kupowała używanych ale to moje zboczenie jest;D
Ja w pierwszej ciąży nie miałam pewności czy laktator się przyda, więc kupiłam dopiero po porodzie kiedy wiedziałam że jest mi potrzebny !Ja też jeszcze nic nie kupuje, ale ja też sporo mam, więc u mnie zakupy bez względu na płeć będą bardzo małe. Wózek muszę kupić ale to zamierzam w grudniu jak nie w styczniu kupić;)
Wczoraj mówie do męża żeby zobaczył laktatory elenktyczne używane, a on, że chora jestem i żadnego używanego laktatora nie będziemy kupować :p Mowie, że można dokupić nakładki, ale niee, powiedział, że kupujemy nowy. Jak zobaczy ile rzeczy jest do kupienia to może zmieni zdanie :p
Ale w sumie też wolałabym nowy, ale chyba poczekam faktycznie do porodu i odłoże pieniążki, upatrzę jakiś i wtedy mi mąż kupi jak będzie potrzebny
 
Pieluszki z pepco. Akurat było dużo nowych wzorów :)
Dzięki! To już wiem gdzie jutro idę na łowy :)
Wczoraj mówie do męża żeby zobaczył laktatory elenktyczne używane, a on, że chora jestem i żadnego używanego laktatora nie będziemy kupować [emoji14] Mowie, że można dokupić nakładki, ale niee, powiedział, że kupujemy nowy. Jak zobaczy ile rzeczy jest do kupienia to może zmieni zdanie [emoji14]
Ale w sumie też wolałabym nowy, ale chyba poczekam faktycznie do porodu i odłoże pieniążki, upatrzę jakiś i wtedy mi mąż kupi jak będzie potrzebny
Nooo ja się zgadzam z twoim mężem, laktator to coś, co muszę mieć nowe. Te nowe nakładki mnie nie przekonują ;) łóżeczko, wózek mogą być używane. Ale laktator w życiu ;)
Zgadzam się, czekaj do ostatniej chwili na okazję. Ja kupiłam taniej, bo był powystawowy, ale nieużywany :) z gwarancją itp. :)
 
Ej dziewczyny ja się zaraz popłacze... Wchodze na tabelke, a tam WSZYSTKO znikneło! Dosłownie wszytsko!!!! Jak to jest mozliwe? :(((( Przecież to jest jakaś masakra, tyle tygodni mojej pracy ;((((
Requiem, może po prostu zrób oddzielny temat Lista styczniówek w zamkniętym dziale i w pierwszym poście wklej nasze dane i tyle. A te tabelki googlowskie olać ;)
 
Requiem, może po prostu zrób oddzielny temat Lista styczniówek w zamkniętym dziale i w pierwszym poście wklej nasze dane i tyle. A te tabelki googlowskie olać ;)
Dobra udało sie to odzyskac. Jak masz ochote i czas albo ktoś to niech tak zrobią, ja nie mam już mocy żeby "bawić" sie z kolejną tabelką [emoji853]
 
Super, ze wszystko dobrze :) ja to bym mogla chodzic na wizyty co trzy dni,a te cztery tygodnie to dla mnie koszmar, moj dr na urlopie to oczywiscie poszlam na podgladanie do kogos innego. Dobrze,ze nie wpisuja.nic.do karty,bo bym wyszla na stuknieta ;)
Norma haha, w ogóle stwierdziłam, że muszę się zaprzyjaźnić z jakąś babeczką ginekoloszką co ma swój gabinet i w drugiej ciąży będę do niej często wpadać na kawkę :D
 
reklama
Hej :) kciuki za wizyty :) ciekawe jakie dziś będą niespodzianki. Wyobraźcie sobie, wczoraj wieczorem pomyślałam, że zmierze sobie ciśnienie bo na wizycie w dzień miałam takie podwyższone . Mierze tak ok godz. 22 a tu 150/90. A ja sama w domu i w panikę. Potem jakoś zasnelam. Teraz boję się mierzyć bo jak będzie duże to się przestrasze i jeszcze bardziej podkrece . Ma któraś z Was problemy z ciśnieniem?
Ewentualnie za niskim[emoji6] 90/60 mniej więcej. Jedyna pociecha że na ból głowy pomaga kawa[emoji6]
 
Do góry