reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Om.15.04.18.Miesiąc temu moja gin.poinformowała mnie że prawdopodobnie zostanę mamą 2 córeczki :tak:ale muszę to jeszcze potwierdzic:rofl2:.Termin następnej wizyty 20.08,połówkowe 24.08.Ale powiem Wam że ta ciąża to koszmar:mad:
A co się dzieję? Ja w aktualnej też mam zdecydowanie mniej energii niż w poprzednich ale ogólnie nie jest źle
 
Kurde prąd mnie poraził.. Wyciągałam z gniazda zasilacz i dotknełam reką bolca i z niego poszło. Niby lekko, ale włos na głowie się zjeżył. chyba nic nie bedzie dzidzi co? ;/
 
A co się dzieję? Ja w aktualnej też mam zdecydowanie mniej energii niż w poprzednich ale ogólnie nie jest źle
Zawsze twierdziłam,że mam jeszcze czas "piękna i młoda" jak to mówią. Teraz to już została tylko "piękna ":happy:Ale tak na poważnie to nie zdawałam sobie sprawy że wiek zrobi u mnie taką różnicę. 11 lat temu nawet nie wiedziałam ze jestem w ciąży. A teraz...wieczna śpiączka,zero wigoru i ciągły stres...:mad: oszaleć można
 
reklama
Do góry