reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A ja przeciwnie nigdy nie lubiłam swojej pracy [emoji849]Nie dość że stres to jeszcze fizycznie ciężko nie było czasu nawet zjeść ,wiedziałam że tam długo nie popracuje [emoji6]

Oj:/ A w jakiej dziedzinie pracowałaś? Ja swoją pracę lubię ale latem to jest koszmar...o wiele więcej pacjentów, nadgodziny przez to, sprzęt fiksuje, opoźnienia, codziennie trzeba przepraszać:/ No i jedna głupia su*a na pokładzie[emoji35]
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny:) fajnie, że dołączyłyście:)

U mnie niestety od tygodni nie padało, dzień w dzień ponad 30 stopni, powietrze stoi i jest takie gęste...dziś przez to cały dzień mnie mdli:/
 
reklama
Oj:/ A w jakiej dziedzinie pracowałaś? Ja swoją pracę lubię ale latem to jest koszmar...o wiele więcej pacjentów, nadgodziny przez to, sprzęt fiksuje, opoźnienia, codziennie trzeba przepraszać:/ No i jedna głupia su*a na pokładzie[emoji35]
Wcześniej pracowałam w butiku z odzieżą i mimo niskiej pensji to powiem że to była bajka [emoji57]Tu zajmowałam się kompletacją towarów oraz obsługą wózków widłowych,do tej pracy zachęciły mnie koleżanki i pensja która była prawie trzykrotnie wyższa od tej poprzedniej ,ale niestety coś za coś[emoji57]
 
Do góry