reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Om.15.04.18.Miesiąc temu moja gin.poinformowała mnie że prawdopodobnie zostanę mamą 2 córeczki :tak:ale muszę to jeszcze potwierdzic:rofl2:.Termin następnej wizyty 20.08,połówkowe 24.08.Ale powiem Wam że ta ciąża to koszmar:mad:
A co się dzieję? Ja w aktualnej też mam zdecydowanie mniej energii niż w poprzednich ale ogólnie nie jest źle
 
Kurde prąd mnie poraził.. Wyciągałam z gniazda zasilacz i dotknełam reką bolca i z niego poszło. Niby lekko, ale włos na głowie się zjeżył. chyba nic nie bedzie dzidzi co? ;/
 
A co się dzieję? Ja w aktualnej też mam zdecydowanie mniej energii niż w poprzednich ale ogólnie nie jest źle
Zawsze twierdziłam,że mam jeszcze czas "piękna i młoda" jak to mówią. Teraz to już została tylko "piękna ":happy:Ale tak na poważnie to nie zdawałam sobie sprawy że wiek zrobi u mnie taką różnicę. 11 lat temu nawet nie wiedziałam ze jestem w ciąży. A teraz...wieczna śpiączka,zero wigoru i ciągły stres...:mad: oszaleć można
 
reklama
Do góry