reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Na 100 nie jestem pewna...[emoji6] A nadal czujesz kucie?
Mi jakiś czas temu przy zaparciach aż pęcherz bolał...akurat miałam wizytę u gin i mówię że mnie boli, badanie moczu miałam ok i powiedziała że to jelita tak się różnie układają...
Trochę przeszło teraz. Może to faktycznie jelita.
 
reklama
Oj ja z 3 miesiące wstręt do jedzenia ciągle mdłości,mięsa nie jadłam,masakra

No to współczuję ja tak jak mówiłam nic tyle tylko że mam silne bóle brzucha byłam u dwóch lekarzy i lezalam w szpitalu wg usg i badań wszystko ok. Niby powodem też może byc to że mam macice w tyłozgieciu i że ona musi się wyprostować i stąd ten ból Ale nie wiem. Dlatego cały czas myślę aby tylko dobrze bylo bo i na początku plamienia były.
 
No to współczuję ja tak jak mówiłam nic tyle tylko że mam silne bóle brzucha byłam u dwóch lekarzy i lezalam w szpitalu wg usg i badań wszystko ok. Niby powodem też może byc to że mam macice w tyłozgieciu i że ona musi się wyprostować i stąd ten ból Ale nie wiem. Dlatego cały czas myślę aby tylko dobrze bylo bo i na początku plamienia były.
Tyłozgięcie może dawać takie bóle. Ważne że teraz już nie krwawisz. Leki jakieś masz?
 
Ja mam od niedawna problem z zaparciami i też jak mnie tak czasami kłuje (z boku i trochę wyżej niż jajniki) to sobie tłumaczę, że to jelita:)

mam to samo, ale właśnie to interpretowałam jako zaparcia... bo też zauważyłam, że nie chodzę do łazienki tyle co kiedyś. I staram się dlatego pić jak najwięcej wody, nawet na przymus, to trochę pomaga.
 
No to współczuję ja tak jak mówiłam nic tyle tylko że mam silne bóle brzucha byłam u dwóch lekarzy i lezalam w szpitalu wg usg i badań wszystko ok. Niby powodem też może byc to że mam macice w tyłozgieciu i że ona musi się wyprostować i stąd ten ból Ale nie wiem. Dlatego cały czas myślę aby tylko dobrze bylo bo i na początku plamienia były.
Ja też mam macicę w tyłozgięciu,jedyne co mam to takie delikatne bóle jak na miesiączkę ,ale niewiem czy powodem jest tyłozgiecie...wiadomo że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje [emoji6]Ja natomiast od kilku dni czuję delikatne kłucia w szyjce
 
reklama
Ja też mam macicę w tyłozgięciu,jedyne co mam to takie delikatne bóle jak na miesiączkę ,ale niewiem czy powodem jest tyłozgiecie...wiadomo że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje [emoji6]Ja natomiast od kilku dni czuję delikatne kłucia w szyjce
Kłucia się też tak pojawiają ale sporadycznie w środku. I czasem czuje takie prądy czy nie wiem jak to nazwac w okolicach kości ogonowej.
 
Do góry