reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja też taka bojąca jestem. Ostatnio ciągle ciągnął mnie brzuch, bałam się żeby nic złego sie nie zadziało. A dziś schizuje, bo boję się jutrzejszych wyników Pappa, żeby mi jakieś głupoty z racji wieku nie powychodziły. Ach niby stara baba a taka durna
 
reklama
Witam, nowe styczniowe mamusie, co raz nas więcej tutaj.

Pytałam kiedyś o poduszkę do spania, kupiłam sobie i rzeczywiście potwierdzam opinie że jest super wygodna. Dzięki

Widzę że nie tylko ja mam schodzę z oglądaniem papieru i majtek, ja miałam zawał przy chusteczkac higienicznych jak sie okazalo w angry birds.
Ciekawe kiedy przestane to sprawdzac?

@Aneta15 ja jutro mam wizytę i też już się nakręcam niepotrzebnie. Nie stresuj się wynikami wiek zaniza i pamiętaj że to tylko algorytm nie diagnoza.
 
A już myślałam że ze mną jest coś nie tak z tym sprawdzaniem papieru i lataniem do łazienki żeby sprawdzić majtki jak poczuje coś mokrego :)
 
No serio, ale schizole z nas. Ja to czasami jak sie juz poprzutalamy to na nastepny dzien ciagle latam do toalety bo mam wrazenie ze cos nie tak. A to bo prostu moj bidok ma tak rzadko przytulanie, że sie zbiera ponad miare [emoji14][emoji14][emoji14]
A w ogole mam jakis papier w czerwone owoce i juz w ogole schiz czy to nie krew. Dzisiaj kupie sobie inny bialy bo serio aż mi słabo czasami jak na niego patrze [emoji23]

No my się też akurat wtedy poprztulalismy, a w nocy ta woda. To ja już byłam pewna, że coś tam się uszkodziło. Masakra jakaś.
A papier tylko biały w ciąży ;)
 
Witaj, też jestem z lubelskiego i mam termin na 23 stycznia. Jeśli będziesz rodziła w Lublinie to może spotkamy się w szpitalu jeśli szczęśliwie dotrwamy do tego terminu :)
W Lublinie rodziłam córkę 9 lat temu i nie mam stamtąd najmilszych wspomnień. Dlatego tym razem stawiam na moje rodzinne miasto :tak: A co do terminu to u mnie na 95 proc. cesarska, więc raczej bedzie trochę wczesniej.
 
No wcale Wam się nie dziwię. Też ten papier ciągle oglądam. A u mnie od wczoraj ta brązowa wydzielina - dziś też i do tego doszedł ból brzucha :( i jak tu nie schizować?
 
Witam, nowe styczniowe mamusie, co raz nas więcej tutaj.

Pytałam kiedyś o poduszkę do spania, kupiłam sobie i rzeczywiście potwierdzam opinie że jest super wygodna. Dzięki

Widzę że nie tylko ja mam schodzę z oglądaniem papieru i majtek, ja miałam zawał przy chusteczkac higienicznych jak sie okazalo w angry birds.
Ciekawe kiedy przestane to sprawdzac?

@Aneta15 ja jutro mam wizytę i też już się nakręcam niepotrzebnie. Nie stresuj się wynikami wiek zaniza i pamiętaj że to tylko algorytm nie diagnoza.
Staram sobie to tak tłumaczyć, że to tylko statystyka i że przecież w usg wszystko dobrze, ale strach robi swoje:szok:
 
reklama
W Lublinie rodziłam córkę 9 lat temu i nie mam stamtąd najmilszych wspomnień. Dlatego tym razem stawiam na moje rodzinne miasto :tak: A co do terminu to u mnie na 95 proc. cesarska, więc raczej bedzie trochę wczesniej.
A z którego szpitala w Lublinie masz złe wspomnienia? Mnie też czeka cc na 100% jeśli dotrwam więc się na inną ewentualność nie szykuję.
 
Do góry