reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dobrze że wszystko ok to najważniejsze!ale można zeschizowac ja kiedy też miałam taką fazę że czułam mokro ciągle ale po prostu się pocilam, i tak ciągle patrzę na papier czy krwi nie ma,ehh.
Ja też mam takie fazy ,jak tylko coś mokrego poczuje to odrazu patrzę na papier czy nie ma krwi [emoji846]
 
reklama
Witam was:) rowniez mam termin na styczeń:) Mam pytanie odnośnie badań polowkowych:) umówione już macie te badania? Jak tak to na który tydzień?
 
No serio, ale schizole z nas. Ja to czasami jak sie juz poprzutalamy to na nastepny dzien ciagle latam do toalety bo mam wrazenie ze cos nie tak. A to bo prostu moj bidok ma tak rzadko przytulanie, że sie zbiera ponad miare [emoji14][emoji14][emoji14]
A w ogole mam jakis papier w czerwone owoce i juz w ogole schiz czy to nie krew. Dzisiaj kupie sobie inny bialy bo serio aż mi słabo czasami jak na niego patrze [emoji23]
 
Ja też mam takie fazy ,jak tylko coś mokrego poczuje to odrazu patrzę na papier czy nie ma krwi [emoji846]
U mnie to samo ;)
No serio, ale schizole z nas. Ja to czasami jak sie juz poprzutalamy to na nastepny dzien ciagle latam do toalety bo mam wrazenie ze cos nie tak. A to bo prostu moj bidok ma tak rzadko przytulanie, że sie zbiera ponad miare [emoji14][emoji14][emoji14]
A w ogole mam jakis papier w czerwone owoce i juz w ogole schiz czy to nie krew. Dzisiaj kupie sobie inny bialy bo serio aż mi słabo czasami jak na niego patrze [emoji23]
Requiem, dlatego ja mam bielutki papier, bo też panikowałam. A miałam tylko niebieskie kwiatki ;)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z urlopem wypoczynkowym. Czy będąc na macierzyńskim przez rok nabieram prawa do wypoczynkowego normalnie?
 
No serio, ale schizole z nas. Ja to czasami jak sie juz poprzutalamy to na nastepny dzien ciagle latam do toalety bo mam wrazenie ze cos nie tak. A to bo prostu moj bidok ma tak rzadko przytulanie, że sie zbiera ponad miare [emoji14][emoji14][emoji14]
A w ogole mam jakis papier w czerwone owoce i juz w ogole schiz czy to nie krew. Dzisiaj kupie sobie inny bialy bo serio aż mi słabo czasami jak na niego patrze [emoji23]
Ja już nie kupuje papieru w obrazki[emoji23]zawału kiedyś już bym dostala
 
reklama
Ja już nie kupuje papieru w obrazki[emoji23]zawału kiedyś już bym dostala
Ja miałam trochę paniki jak zauważyłam zabarwiony na czerwono mocz, spanikowałam jak niewiem spojrzałam na majtki a tam brak jakiejkolwiek krwi... Potem przypomniałam sobie że jadłam na obiad buraki [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry