reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja juz po wizycie. To byla najgorsza wizyta jaką w zyciu mialam! Lekarz tylko tetno sprawdził a i tak nie powiedział mi nic, dobrze ze slyszalam serduszko. Zdjęcia oczywiście tez nie mam. Na moje pytanie ile dziecko urosło laskawie podszedl do monitora i stwierdził ze nawet nie zmierzyl! Mam juz dosyc tego doktorka [emoji34] teraz czekam do położnej. Tak mi zle po tej wizycie [emoji20]
Ojej, nie pokazal Ci dzidziola? Kurcze no strasznie mi przykro, co za buc [emoji853] nfz?
 
reklama
Ojej, nie pokazal Ci dzidziola? Kurcze no strasznie mi przykro, co za buc [emoji853] nfz?
Tak. Chodze do niego od początku, w sumie dzieki niemu jestem w ciazy bo mialam stymulacje jajnikow. Ale z wizyty na wizytę jest gorszy.
Mozesz mi dopisać polowkowe na 23.08. Mam nadzieje ze Maleństwo zrobi mi prezent na urodziny i pokaże co ma miedzy nozkami. [emoji4]
 
Ja juz po wizycie. To byla najgorsza wizyta jaką w zyciu mialam! Lekarz tylko tetno sprawdził a i tak nie powiedział mi nic, dobrze ze slyszalam serduszko. Zdjęcia oczywiście tez nie mam. Na moje pytanie ile dziecko urosło laskawie podszedl do monitora i stwierdził ze nawet nie zmierzyl! Mam juz dosyc tego doktorka [emoji34] teraz czekam do położnej. Tak mi zle po tej wizycie [emoji20]
Jakiś koszmar, nic nie zmierzył i nic nie mówił. Ważne że serduszko bije. Oby na polowkowym było lepiej. już u innego lekarza będzie ?
 
Ja juz po wizycie. To byla najgorsza wizyta jaką w zyciu mialam! Lekarz tylko tetno sprawdził a i tak nie powiedział mi nic, dobrze ze slyszalam serduszko. Zdjęcia oczywiście tez nie mam. Na moje pytanie ile dziecko urosło laskawie podszedl do monitora i stwierdził ze nawet nie zmierzyl! Mam juz dosyc tego doktorka [emoji34] teraz czekam do położnej. Tak mi zle po tej wizycie [emoji20]
Nie dziwię ci się że ci źle,człowiek tyle czasu czeka na wizytę, martwi się a tu taka olewka ze strony lekarza ...[emoji17]Ale przynajmniej powiedział że wszystko dobrze ?
 
Ja juz po wizycie. To byla najgorsza wizyta jaką w zyciu mialam! Lekarz tylko tetno sprawdził a i tak nie powiedział mi nic, dobrze ze slyszalam serduszko. Zdjęcia oczywiście tez nie mam. Na moje pytanie ile dziecko urosło laskawie podszedl do monitora i stwierdził ze nawet nie zmierzyl! Mam juz dosyc tego doktorka [emoji34] teraz czekam do położnej. Tak mi zle po tej wizycie [emoji20]
Ważne że wszystko w porządku [emoji173]️ a wiesz lekarze teraz oczekują żeby chodzić do nich prywatnie,mało który jest dokładny,miły, i do tego na NFZ. Mi też nie zmierzył ostatnio małego bo się nie dało ruszał się bardzo.
 
Ja juz po wizycie. To byla najgorsza wizyta jaką w zyciu mialam! Lekarz tylko tetno sprawdził a i tak nie powiedział mi nic, dobrze ze slyszalam serduszko. Zdjęcia oczywiście tez nie mam. Na moje pytanie ile dziecko urosło laskawie podszedl do monitora i stwierdził ze nawet nie zmierzyl! Mam juz dosyc tego doktorka [emoji34] teraz czekam do położnej. Tak mi zle po tej wizycie [emoji20]

Najważniejsze że wszystko dobrze z Maluszkiem ❤ Ale ci lekarze na NFZ to naprawdę utrudniają... kobiety w ciąży to kasa dla nich i dlatego tak się zachowują.
 
Jakiś koszmar, nic nie zmierzył i nic nie mówił. Ważne że serduszko bije. Oby na polowkowym było lepiej. już u innego lekarza będzie ?
Nie dziwię ci się że ci źle,człowiek tyle czasu czeka na wizytę, martwi się a tu taka olewka ze strony lekarza ...[emoji17]Ale przynajmniej powiedział że wszystko dobrze ?
Ważne że wszystko w porządku [emoji173]️ a wiesz lekarze teraz oczekują żeby chodzić do nich prywatnie,mało który jest dokładny,miły, i do tego na NFZ. Mi też nie zmierzył ostatnio małego bo się nie dało ruszał się bardzo.
Najważniejsze że wszystko dobrze z Maluszkiem [emoji173] Ale ci lekarze na NFZ to naprawdę utrudniają... kobiety w ciąży to kasa dla nich i dlatego tak się zachowują.
Nic nie mierzył, wiec pozostaje mi wierzyc ze jest wszystko w porzadku. Kolejna wizyta tez u niego, a on nie przyjmuje prywatnie wiec nie wiem o co mu chodzi [emoji34] a maluszek chyba spal, wiec wyobrazcie sobie moje przerażenie jak widzialam dziecko co sie nie rusza a lekarz nic nie mowi [emoji15]
 
Nic nie mierzył, wiec pozostaje mi wierzyc ze jest wszystko w porzadku. Kolejna wizyta tez u niego, a on nie przyjmuje prywatnie wiec nie wiem o co mu chodzi [emoji34] a maluszek chyba spal, wiec wyobrazcie sobie moje przerażenie jak widzialam dziecko co sie nie rusza a lekarz nic nie mowi [emoji15]
Zapisz się może gdzieś na połówkowe prywatnie zawsze to pewność będziesz miała.coprawda zapłacisz trochę ale nie ważne to. Bo on pewnie też zrobi to byle szybko i niedokładnie
 
reklama
Do góry