reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Witajcie a to mój brzuszek - tak jak mówiłam u mnie kulka po prawej stronie chociaż zdjęcie tego dokładnie nie odzwierciedla
Spokojnej nocki [emoji846]
IMG_20180719_085856.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180719_085856.jpg
    IMG_20180719_085856.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie. Co znaczy zawyżona rozmiarówka? Chcilalm kupić ciążowe ubrania na allegro. Ciuchy z bon prix i wlasnienopis że rozmiarówka zawyżona. Powinnam.wziac większe czy mniejsze niż kupuję zwykle?
 
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie. Co znaczy zawyżona rozmiarówka? Chcilalm kupić ciążowe ubrania na allegro. Ciuchy z bon prix i wlasnienopis że rozmiarówka zawyżona. Powinnam.wziac większe czy mniejsze niż kupuję zwykle?

Mi się wydaje, że to znaczy że na metce jest np. 40, a tak naprawdę to 38. Czyli powinnaś wziąć większy niż zwykle... chyba.
 
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie. Co znaczy zawyżona rozmiarówka? Chcilalm kupić ciążowe ubrania na allegro. Ciuchy z bon prix i wlasnienopis że rozmiarówka zawyżona. Powinnam.wziac większe czy mniejsze niż kupuję zwykle?
Właśnie mi się wydaje, że w takim wypadku rozmiar wypada na większy niż standardowo czyli rozmiar 38 na metce jest jak 40 np i musisz wziąć mniejszy ;p ja to tak rozumiem
 
reklama
Bierz mniejszy rozmiar. Jeśli chodzi o Bonprix to na pewno mają zawyzona czyli wartość na metce jest większa niż powinna być. Ja spodnie normalnie mam 38 a w bonprix 36. Zresztą jak wszystko. W ogóle to ja stwierdziłam że nie będę sobie kupować żadnych spehalnych ciążowych ciuchów bo szkoda kasy,a poza tym nie przekonuje mnie taka wielka gumka na brzuchu i kupiłam sobie po prostu zwykle spodnie z gumka w pasie. Nawet udało mi się dostać takie w wersji eleganckiej do pracy. Polecam szukać na bazarkach (ja akurat kupiłam na marywilskiej bo jestem z Wawy). Cena niska, gumka rozciagliwa ;) Takie spodnie noszą te wszystkie starsze babki emerytki którym brzuch został na zawsze a nogi mają szczupłe ;) wiadomo że z jeansami się tak nie da i jeansy to tylko ciążowe.
 
Do góry