reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

U mnie z samego rana było pochmurno ,ale teraz wyszło piękne słoneczko aż chcę się wyjść na miasto [emoji4]Co do ciuchów ja też się nie mieszczę ,najgorzej spodnie wchodzę jeszcze w nie ale cisną jak niewiem ,muszę zainwestować w jakieś z delikatna gumką [emoji6][emoji6][emoji6]
Życzę udanego dnia [emoji8]
Ja chodzę w zwykłych legginsach i jest spoko[emoji6]a w resztę spodni które mam to tak Cisna że boli
 
reklama
Ja też nie chciałam inwestować w ciążowe ciuchy, ale im miałam większy brzuch tym bardziej wyglądałam fatalnie, po prostu jakbym była gruba. Dlatego dla mnie bluzki ciążowe są obowiązkowe, wygląda się ładnie, zgrabnie, bo są obcisłe i ładnie brzuszek wygląda, a nie jak w worku. Mam jedne jeansy ciążowe z h&m i są mega wygodne i z 10 bluzek na długi/krótki rękaw też z h&m. I kilka par zwykłych legginsów z decathlonu. Teraz tylko chyba dokupię jedne jeszcze spodnie i tyle. Bo ostatnio rodziłam w lipcu, to chodziłam pod koniec w zwykłych krótkich gatkach, teraz tak się nie uda ;)
 
A u mnie już od kilku dni pochmurno i jakoś depresyjnie :szok: ciekawe kiedy będzie wreszcie słońce, oby prędko ;) ja wczoraj byłam na łowach, zamiast dla siebie kupiłam na dzidziusia, parę sztuk bodów z długim i krótkim, standrad :D trzeba sie teraz oglądać za kombinezonem na zimę do wyjścia ze szpitala, jest jeszcze czas no ale cóż:p
 
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

20.07 :
@alla31 wizyta

23.07- @paulenka91 wizyta, @violetta.sc prenatalne, @bojąca wizyta, @Asia92 wizyta, @eulalia83wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog,
26.07 - @Misza95 wizyta,
27.07 - @Anga79 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
07.08 @justys0702 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Anga79 połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe, @perell wizyta
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

I znowu piątek, @alla31 powodzenia na wizycie. Miłego dnia wszystkim[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]

@alla31 kciuki za wizytę [emoji110]

Może dlatego lepiej że mój gin się jeszcze na ten temat nie wypowiedział bo jedno słowo jego że to dziewczynka i idę na szoping życia [emoji23][emoji23][emoji23]

A jak nie to cóż.. do trzech razy sztuka [emoji13]

[emoji23] [emoji23]
To trzymam kciuki za dziewuszke[emoji110]

Ja już po wizycie ,z antybiotykiem na pęcherz jutro badania i przestraszyła mnie z wynikiem PAPPA , że NT 2,1 marudzila i ryzyko trisomii 21 trochę niższe to skorygowane niż podstawowe ... A we wniosku na wyniku z Poznania miałam, że ryzyko chorób niskie i później niby też mówiła, że nie ma się czym martwić ale nie rozumiem po co zaczynała temat i straszyła eh mała niepewność zasiana ,maleństwo ma 8,19 cm co daje nam 14t1d a z OM 13t5d czyli różnica nie jest duża ;) serduszko 156 uderzeń a to moje maleństwo

Gratuluję [emoji173]

Ja też już po wizycie, godzina opóźnienia i nerwy na maksa... Ale jak na razie wszystko ok, 6.5cm, termin zostaje jednak na 30.01. Tylko nosa nie mógł zobaczyć bo dzidziuś cały czas się ruszał, machał rękami i w dodatku głową w dół. Dopiero na następnej wizycie znowu będziemy szukać. Ale z synem miałam tak samo w tym czasie, ciężko było cokolwiek zmierzyć i nosa też nie chciał pokazać. Dlatego fotek dziś nie mam:( Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej współpracował:)
A ja nadal nie mogę uwierzyć że to się naprawdę dzieje i jakoś dziwne mi się wydaje, że może tam mieszkać ktoś inny niż mój pierwszy synek hehe:D

Gratuluję [emoji173]

Ja już po wizycie. Maluszek ma się dobrze, lekarz mówi że to za wcześnie by mówić o płci fasolki i nie chce wprowadzić mnie w błąd. Dostałam skierowanie na polowkowe, jutro będę mieć termin :-)

Przed wizytą specjalnie wcisnęłam w siebie bułkę i wafelka z nadzieją że położna znowu nie będzie marudziła że tylko 10dag przytyłam.. wchodzę na wagę a tam taka sama jak miesiąc temu.. to ciekawe bo brzuch rośnie :-)

Zdjęcia nie mam :-( Następna wizyta 30.08

Gratuluję [emoji173]


U mnie dziś w końcu ładna pogoda :-)[emoji295]

Mam wizytę dopiero we wtorek i mimo, że staram się nie martwić to głupie myśli same przychodzą mi do głowy :/ ehh nie lubię..

Miłego dnia :*
 
Też nie lubię chodzić w leginsach, mam takie które zostały jeszcze z pięknych czasów siłowni ale jakos źle się czuje z tak opięta pupa wśród ludzi, oczywiście dopasowane rurki to co innego [emoji23] ciągle chce sobie kupić spodnie ciążowe ale one z tymi gumkami takie wielkie się wydają, pewnie kupię jak już naprawdę w nic się nie zmieszczę [emoji51] u nas teraz lato więc krótkie spodenki, sukienki także mam luz [emoji4]
 
Dziewczyny a ja z innej beczki pytanie. Co znaczy zawyżona rozmiarówka? Chcilalm kupić ciążowe ubrania na allegro. Ciuchy z bon prix i wlasnienopis że rozmiarówka zawyżona. Powinnam.wziac większe czy mniejsze niż kupuję zwykle?

Zawyżona czyli najprościej mówiąc kupujesz 40, które wyglada jak 42 [emoji16]Trza brać mniejsze niż nosisz zazwyczaj.
 
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

20.07 :
@alla31 wizyta

23.07- @paulenka91 wizyta, @violetta.sc prenatalne, @bojąca wizyta, @Asia92 wizyta, @eulalia83wizyta
24.07 - @Gosia892 wizyta , @Dariana wizyta
25.07 - @Dariana diabetolog,
26.07 - @Misza95 wizyta,
27.07 - @Anga79 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
07.08 @justys0702 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235
09.08 - @Asiula86 wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Anga79 połówkowe
21.08 - @eulalia83 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 połówkowe, @perell wizyta
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to dopisze.

I znowu piątek, @alla31 powodzenia na wizycie. Miłego dnia wszystkim[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]

Ja poproszę o dopisanie:
•wizyta 30 lipca
•połówkowe 20 sierpnia
 
reklama
Ja też nie chciałam inwestować w ciążowe ciuchy, ale im miałam większy brzuch tym bardziej wyglądałam fatalnie, po prostu jakbym była gruba. Dlatego dla mnie bluzki ciążowe są obowiązkowe, wygląda się ładnie, zgrabnie, bo są obcisłe i ładnie brzuszek wygląda, a nie jak w worku. Mam jedne jeansy ciążowe z h&m i są mega wygodne i z 10 bluzek na długi/krótki rękaw też z h&m. I kilka par zwykłych legginsów z decathlonu. Teraz tylko chyba dokupię jedne jeszcze spodnie i tyle. Bo ostatnio rodziłam w lipcu, to chodziłam pod koniec w zwykłych krótkich gatkach, teraz tak się nie uda ;)
Zgadzam się,brzuszek ciążowy pięknie wygląda w przylegających bluzeczkach[emoji4]Ja ogólnie przed ciąża nie lubiłam swojego brzucha więc zawsze zakładałam obszerne bluzki ,teraz mam zamiar prezentować swój brzuszek [emoji5][emoji5][emoji5]
 
Do góry