reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
No ja tak z NFZ chcialam zaoszczędzić własnie,ale więcej mam nerwów niż to warte ...a co do leków to oczywiście że powinny być darmowe ,tak samo dla dzieci , tyle co potem człowiek wydaje na te wszystkie choroby ,to mógłby sobie dobry samochód kupić..no ale w naszym kraju póki co nie ma co liczyć na to [emoji6]
 
Witam Cię Kama [emoji3] trafiłaś do na prawdę fajnej grupy w której się wspieramy ile się da [emoji6] przykro mi z powodu najbliższych. Też mam podobne obawy jak dam sobie radę, gdyż moi rodzice nie żyją a rodzina męża mieszka kawałek drogi od nas i nie spodziewam się pomocy od nich. Mąż jest na swojej działalności i póki co pracuje od rana do wieczora żeby jakoś to szło więc będę sama sobie zostawiona. Takie życie... Ale wierzę że instynkt zadziała i dam radę i tobie życzę tego samego [emoji4]
Mój narzeczony jest kierowca międzynarodowym ale myślę że jakiś damy radę tak bardzo chcieliśmy dzieciątka dzięki za ciepłe słowa
 
Tak czytam te wasze komentarze i stwierdzam że ja to mam jednak szczęście ginekologa mam na NFZ ci wizytę Pani robi usg bo chcę być pewna czy wszystko jest ok za badania mi zapłaciła bo ma jakąś umowę z laboratorium. Ale gdybym nie miała takiej Pani ginekolog też nie zalowalabym na dzidzi
 
Hej dziewczynki [emoji3] dzisiaj zaczynam kolejny tydzień [emoji7] już dzidziolek coraz większy a ja coraz bardziej spokojna. Miłego weekendu wszystkim życzę [emoji6]
Screenshot_20180616-083011.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180616-083011.jpg
    Screenshot_20180616-083011.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 836

Załączniki

  • Screenshot_20180616-083450.jpg
    Screenshot_20180616-083450.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 765
reklama
Do góry