reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Jeszcze raz Wam dziękuję za dobre słowa i myśli :) mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko w porządku aż do końca :)
Fajne te wasze pupile :)
Wiecie, mamy dziś z mężem pierwszą rocznicę ślubu i tak sobie myślę, że ta informacja, że z maluszkiem wszystko dobrze, jest najpiekniejszym prezentem :)

Na pewno będzie wszystko dobrze :-)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, kolejnych lat w zdrowiu i miłości[emoji173]

Widać że jej dobrze tam na plaży [emoji3]

Ona uwielbia plażę :-) przeważnie grzeje się na słoneczku i czasem chowa się w cień. 2 raz ją zabraliśmy nad morze i w obu przypadkach tak samo. Grzecznie leży jakby psa nie było :-)


Zapomniałam napisać, że macie cudowne zwierzaczki :-)[emoji190] [emoji192] [emoji217]
My mamy jeszcze królika i rybki poza psełkiem [emoji5]
 
reklama
Sama na początku miałam z tym problem[emoji3]a wczoraj dostaliśmy zaproszenie na ślub męża kuzynki. Też dzidzię będzie mieć tyle wiem że gdzieś 12tydzien i termin na grudzień po drugiej połowie.dziecko ma już 6cm[emoji3]
Daj spokój, ja jestem taka rozkojarzona,że zaczynam sie bac o siebie i wszystkich wokół mnie :confused:
Robie naprawde głupie rzeczy..
 
Jeszcze raz Wam dziękuję za dobre słowa i myśli :) mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko w porządku aż do końca :)
Fajne te wasze pupile :)
Wiecie, mamy dziś z mężem pierwszą rocznicę ślubu i tak sobie myślę, że ta informacja, że z maluszkiem wszystko dobrze, jest najpiekniejszym prezentem :)
Cieszę się,że wszystko dobrze.Też się martwiłam i zaglądałam a tu cisza...
 
tak bylam u lekarza w 6 tygodziu 3,5mm i serduszko bije obecnie jestem w 7 tygodniu :D
Gratuluję :) jesteśmy na podobmym etapie :) na kiedy masz termin porodu?

Dziewczyny co się stało z Qwertys? Pamiętacie ja? Jeszcze pare dni temu pisała a teraz wygląda jakbybw ogóle profil zniknął...
 
reklama
po ostatniej miesiaczce

tak po miesiączce,
Ja z miesiączki też mam inaczej jak z USG.
Z USG tydzień mniej wychodzi jak OM.
Też się stresowałam, bo według OM powinno być już serce, a u mnie był tylko pęcherzyk. Robił mi USG co drugi dzień do pojawienia się serca.
Okazało się, że musiałam mieć opóźniony owulacje.
 
Do góry