reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wydaje mi się że ciężarnych nie wzywają ma takie komisje teraz. Ja miałam l4 nie z powodu ciąży. A nie wiem czy wiecie ale 10.lat temu można było.moec l4 maksymalnie 6 miesięcy i po tym czasie kazda ciężarna przebywająca od początku ciąży na l4 była wzywają na komisję bo po tym czasie przechodziła na inne świadczenie [emoji6] dopiero w 2009r zmieniono tak, że w czasie ciąży l4 na 9 miesięcy może być
AA rozumiem ...myślałam że w ciąży Cię sprawdzili. [emoji3]No teraz to praktycznie całą ciążę możesz na zwolnieniu siedziec
 
reklama
Przedstawie Wam mojego pierwszego dzidziolka [emoji4]
Screenshot_20180609-224105.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180609-224105.jpg
    Screenshot_20180609-224105.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 600
Wydaje mi się że ciężarnych nie wzywają ma takie komisje teraz. Ja miałam l4 nie z powodu ciąży. A nie wiem czy wiecie ale 10.lat temu można było.moec l4 maksymalnie 6 miesięcy i po tym czasie kazda ciężarna przebywająca od początku ciąży na l4 była wzywają na komisję bo po tym czasie przechodziła na inne świadczenie [emoji6] dopiero w 2009r zmieniono tak, że w czasie ciąży l4 na 9 miesięcy może być

Ja w 2003, w pierwszej ciąży miałam kontrolę u orzecznika w ZUS-ie. Nie miałam wcześniej kontroli w domu, a przynajmniej żadnej informacji na ten temat. Stresik był, nie powiem. Ale miałam tak niskie ciśnienie i bóle głowy, że wszystko skończyło się ok.
Kontrole były i bedą cały czas. Teraz chyba nawet więcej niż kiedyś.
Ja mam aktualnie zwolnienie leżące, ale nie wiem jak miałabym przeleżeć cały dzień, to niewykonalne.
 
reklama
Pierworodny boski;)


Ciesze.sie ze krwawienie ustalo:)
Ja dzis w pracy 12h,zapowiada sie spokojnie ale wysiedziec trzeba:)
Jakie macie plany na niedziele?
Ja na szczescie dzisiaj wolne. Szwagierka ze swoim maja przyjsc na grilla i Wam powiem, ze juz mi sie go odechciało, bo właśnie sie dowiedzialam, ze ten jej facet od 2.5roku juz zdradza i to jeszcze z jakas młodą siksą 11 lat młodszą od niego. A moja szwagierka super babka, jeszcze nie sa po ślubie (na szczescie) zareczeni tylko, ale z 8 lat razem mieszkaja ze sobie, planowali przyszlość a tu taka informacja. Wolałabym tego nie wiedzieć.
 
Do góry