reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

U mnie nadal za ciepło [emoji23] czekam na chłodniejsze dni, wtedy dopiero funkcjonuje ..
Rany to ja jakbym mogła to siedziałabym do wieczora w ogrodzie, coś robić, bawić się z córcia itp :) ja jestem ze zmarzluchow i u mnie sezon "zimno mi w stopy" oficjalnie rozpoczęty, dla mnie to najlepsze lato i ciepła jesień , w zimie o ile nie biegam to chodzę wyubierana grubiej niż moja dwuletnia córcia , ona to zawsze ma ciepłe rączki i nóżki -pewnie po mężu ☺️
 
reklama
Rany to ja jakbym mogła to siedziałabym do wieczora w ogrodzie, coś robić, bawić się z córcia itp :) ja jestem ze zmarzluchow i u mnie sezon "zimno mi w stopy" oficjalnie rozpoczęty, dla mnie to najlepsze lato i ciepła jesień , w zimie o ile nie biegam to chodzę wyubierana grubiej niż moja dwuletnia córcia , ona to zawsze ma ciepłe rączki i nóżki -pewnie po mężu [emoji5]
Jeju ja to bym spala pod samym wiatrakiem [emoji16]
 
Ja dziś zabiegany dzień. Moja mama przyjechała i cały dzień latałyśmy po sklepach, jo jutro synek kończy 2 latka. W żłobku coraz lepiej sobie radzi [emoji846] także na razie do przodu.
Wczoraj miałam stresujący dzień, bo w ogóle maluch w brzuchu nie chciał się ruszać, tylko tak delikatnie raz na jakiś czas. Na szczęście dzisiaj już się rozbudził i dokazuje.
Jak widać każdy może mieć lenia, nawet bobasy w brzuchu [emoji16]
 
Ja dziś zabiegany dzień. Moja mama przyjechała i cały dzień latałyśmy po sklepach, jo jutro synek kończy 2 latka. W żłobku coraz lepiej sobie radzi [emoji846] także na razie do przodu.
Wczoraj miałam stresujący dzień, bo w ogóle maluch w brzuchu nie chciał się ruszać, tylko tak delikatnie raz na jakiś czas. Na szczęście dzisiaj już się rozbudził i dokazuje.
Jak widać każdy może mieć lenia, nawet bobasy w brzuchu [emoji16]
Mój też nieraz cały dzień cisza tylko tak delikatnie ale ok 22 daje popalić [emoji4] i nawet dzisiaj rano mój 5 latek poczuł jak braciszek kopie i brzuszek mamusi się rusza [emoji7]
 
reklama
U mnie pogodna taka sobie - poczulam pierwszy jesienny chlodek. A w weekend chyba szykuje się skromny wypadzik. :) Bobas kopie od czasu do czasu. Jak na razie bezboleśnie.
 
Do góry