reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
No ciekawe [emoji6] słyszałam że na witaminach dzieci rosną większe. Zobaczymy. Na razie to tylko ja od tych witamin rosne za duża [emoji23] [emoji23] [emoji23] niunia z polowkowych miar wychodzi mniej więcej na ten czas w którym jestem.
Kiedyś mówili że po maternie rodzą się duże dzieci. Ja z pierwszym brałam witaminu i ur się 3520, z drugim nie brałam witamin bo mdłości i odruch wymiotny do 7 miesiąca a w 8 urodziłam, ale szedł z wagą dobrze bo 5 tygodni wcześniej miał ok 2800 ale ja byłam bardzo oslabiona po ciąży. Teraz biorę co któryś dzień zobaczymy jak będzie. Moje dzieci zawsze były większe o kilka dni bo mierzyli z kości udowej a chłopcy długie nogi mieli, nie wiem jak teraz mierza, ale to chyba wypadkowa z kilku pomiarów.
 
No ciekawe [emoji6] słyszałam że na witaminach dzieci rosną większe. Zobaczymy. Na razie to tylko ja od tych witamin rosne za duża [emoji23] [emoji23] [emoji23] niunia z polowkowych miar wychodzi mniej więcej na ten czas w którym jestem.

Mi na połówkowych wychodzi to samo. Właśnie wiem, że po witaminach większe. Zresztą moje córki mogą być tego przykładem. Ze straszą brałam i ważyła 3780g, a z młodszą nic i 3600g. Może przypadek, a może nie. Dlatego jestem ciekawa jak to się ułoży u nas na forum, kiedy już wszystkie urodzimy. Chyba tylko ja i jeszcze jedna mama nie bierze nic, ale nie pamiętam która.
 
Kiedyś mówili że po maternie rodzą się duże dzieci. Ja z pierwszym brałam witaminu i ur się 3520, z drugim nie brałam witamin bo mdłości i odruch wymiotny do 7 miesiąca a w 8 urodziłam, ale szedł z wagą dobrze bo 5 tygodni wcześniej miał ok 2800 ale ja byłam bardzo oslabiona po ciąży. Teraz biorę co któryś dzień zobaczymy jak będzie. Moje dzieci zawsze były większe o kilka dni bo mierzyli z kości udowej a chłopcy długie nogi mieli, nie wiem jak teraz mierza, ale to chyba wypadkowa z kilku pomiarów.

Wiadomo, nie tylko witaminy świadczą o wadze, ale też geny. Ja mam 172cm i urodziłam się z wagą 2800g, ale mój mąż ma 192 i ważył 5200g... Teściowa mówiła, że jak zjawisko przychodzili go oglądać na oddział [emoji16]No i to było trzecie dziecko, które urodziła. W tamtych czasach to takie wielkoludy się nie rodziły, teraz prędzej.
 
Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
 
Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
Mi czasami się zdarzy, ciężko to opisać bo to nie ból tylko takie właśnie ciągnięcie. Ale zwykle trwa chwilkę i przechodzi. Chyba nawet nie mówiłam o tym lekarzowi.
 
Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
Czasem przez sekundę czuję kłucie. Sporadycznie może 2-3 razy. Dla świetego spokoju możesz się wybrać do gina.
 
Mi czasami się zdarzy, ciężko to opisać bo to nie ból tylko takie właśnie ciągnięcie. Ale zwykle trwa chwilkę i przechodzi. Chyba nawet nie mówiłam o tym lekarzowi.
Mi czasem też jakieś kłucie ale koleżanka mi mówiła że zacznie mnie pewnie niedługo boleć krocze ja bolało.
 
reklama
Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
Cześć ja też miewam takie kłucie, mówiłam ginowi, ale nie zrobiło to na nim wrażenia więc tak chyba ma być:-D
A co do witamin to ja biorę prenatal duo teraz co drugi dzień. W pierwszej ciąży brałam witaminy przez cały czas i urodziłam przenoszone dziecko z wagą 2800, także to chyba nie ma reguły, że po witaminach to niby kolosy rosną:)
 
Do góry