reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Kiedyś mówili że po maternie rodzą się duże dzieci. Ja z pierwszym brałam witaminu i ur się 3520, z drugim nie brałam witamin bo mdłości i odruch wymiotny do 7 miesiąca a w 8 urodziłam, ale szedł z wagą dobrze bo 5 tygodni wcześniej miał ok 2800 ale ja byłam bardzo oslabiona po ciąży. Teraz biorę co któryś dzień zobaczymy jak będzie. Moje dzieci zawsze były większe o kilka dni bo mierzyli z kości udowej a chłopcy długie nogi mieli, nie wiem jak teraz mierza, ale to chyba wypadkowa z kilku pomiarów.
Na tej stronie jest fajne porównanie tych witamin ciążowych: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Też słyszałam że jak się suplementuje to dzieci rodzą się większe. Ja w pierwszej ciąży brałam bardzo sumiennie, ani jednej dawki nie opuściłam a syn urodził się w terminie 3170g czyli nie za duży. Ja się urodziłam prawie 4kg, mąż też, więc reguły nie ma. Chyba że bez witamin był by mniejszy....

Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
Ja nieraz mam kłucia, a jak pojawiło się szczypanie to byla pierwszą oznaką infekcji :-( Więc może warto pokazać się ginekologowi.
 
reklama
Wiadomo, nie tylko witaminy świadczą o wadze, ale też geny. Ja mam 172cm i urodziłam się z wagą 2800g, ale mój mąż ma 192 i ważył 5200g... Teściowa mówiła, że jak zjawisko przychodzili go oglądać na oddział [emoji16]No i to było trzecie dziecko, które urodziła. W tamtych czasach to takie wielkoludy się nie rodziły, teraz prędzej.
To bratowa mojego męża urodziła 5 lat temu 5 kg syna, nie wierzyłam bo moja miesięczne albo i dwu tyle ważyły, ona mojego wzrostu i drobna a jej mąż 190 jak mój więc rzeczywiście różnie to wychodzi.
 
To bratowa mojego męża urodziła 5 lat temu 5 kg syna, nie wierzyłam bo moja miesięczne albo i dwu tyle ważyły, ona mojego wzrostu i drobna a jej mąż 190 jak mój więc rzeczywiście różnie to wychodzi.
5 kg???? To chyba jej cesarke robili, bo naturalnie to nie wiem czy by dali?
 
Ojej, mój syn miał się urodzić grubo ponad 4 kg, każdy gin mi to mówił. Ja się strasznie bałam, dlatego trzy tygodnie przed terminem zaczęłam dużo chodzić po schodach, spacerować itp. ciągły ruch, bo chciałam szybciej urodzić. I się udało, syn urodzony w 38 tyg ciąży. Zdrowy 3400. Ciekawe ile by ważył jakby sobie te dwa tygodnie rósł w brzuchu.
 
Na tej stronie jest fajne porównanie tych witamin ciążowych: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Też słyszałam że jak się suplementuje to dzieci rodzą się większe. Ja w pierwszej ciąży brałam bardzo sumiennie, ani jednej dawki nie opuściłam a syn urodził się w terminie 3170g czyli nie za duży. Ja się urodziłam prawie 4kg, mąż też, więc reguły nie ma. Chyba że bez witamin był by mniejszy....


Ja nieraz mam kłucia, a jak pojawiło się szczypanie to byla pierwszą oznaką infekcji :-( Więc może warto pokazać się ginekologowi.
Dzieki, zanim zaczęłam brać sama ranking zrobiłam na podstawie wytycznych PTG, witaminy biore ale dokupuje dha osobno bo chciałam z alg a nie z ryb. Dha staram się regularnie, witaminy trochę mniej.
 
Na tej stronie jest fajne porównanie tych witamin ciążowych: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Też słyszałam że jak się suplementuje to dzieci rodzą się większe. Ja w pierwszej ciąży brałam bardzo sumiennie, ani jednej dawki nie opuściłam a syn urodził się w terminie 3170g czyli nie za duży. Ja się urodziłam prawie 4kg, mąż też, więc reguły nie ma. Chyba że bez witamin był by mniejszy....


Ja nieraz mam kłucia, a jak pojawiło się szczypanie to byla pierwszą oznaką infekcji :-( Więc może warto pokazać się ginekologowi.
Ja biorę te i widzę, że w rankingu ,jakości 5/5. Dobra cena i az 60kapsułek polecam[emoji4]
IMG_20180822_084600.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180822_084600.jpg
    IMG_20180822_084600.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 232
Hej dziewczynki ja troszkę w innym tacie czy miałyście kiedyś takie uczucie ciągnięcia i szczypania i pochwę ? Jestem w 19 tc i od wczoraj tak mam, trochę zaczęłam się martwić i nie wiem czy pojechać do Medicovera czy do szpitala żeby zbadali co byście zrobiły ?
Mi też się takie klucia zdarzają więc myślę że to norma [emoji6] chyba że masz tak cały czas to lepiej sprawdź czy nie infekcja
 
reklama
Do góry