reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Udało mi się dodzwonić do doktora, u którego dziś byłam. O dziwo jego numer telefonu znalazłam w internecie. Powiedział, żeby się nie denerwować, że to może być po badaniu. Ze spokojnie poczekać do czwartku nawet jeśli plamienie się utrzyma. On wtedy dokładnie obejrzy i jeśli będzie trzeba coś mi przypisze .Jeśli nie ma silnego krwawienia i bólów skurczowych brzucha to na IP na etapie tak wczesnej ciąży nic mi nie poradzą . Tyle się dowiedziałam .
 
Mi na NFZ tylko mocz, pełna morfologia i WR. A prywatnie cała litania: poziom glukozy, morfologia, WR, HBS, HCV,HIV, TSH, toksoplazmoza: IGG, IGM, mocz.
Ech to tylko teraz tyle na NFZ przysługuje ? Ja pamiętam że kiedyś na NFZ to miałam to wszystko co ty prywatnie..widzę że ten fundusz to już schodzi totalnie na psy ..Ja idę w środę prywatnie a w piątek na NFZ ciekawa jestem . .
 
Ja jeszcze będę musiała do Endo zasuwać raz w miesiącu , bo.mam Hashimoto to mi na NFZ przysługuja na cito wizyty..a normalnie na każdą kolejną czekam 1,5 roku w kolejce [emoji23]
 
Udało mi się dodzwonić do doktora, u którego dziś byłam. O dziwo jego numer telefonu znalazłam w internecie. Powiedział, żeby się nie denerwować, że to może być po badaniu. Ze spokojnie poczekać do czwartku nawet jeśli plamienie się utrzyma. On wtedy dokładnie obejrzy i jeśli będzie trzeba coś mi przypisze .Jeśli nie ma silnego krwawienia i bólów skurczowych brzucha to na IP na etapie tak wczesnej ciąży nic mi nie poradzą . Tyle się dowiedziałam .
No to dobrze ,w razie bólu , krwawienia oczywiście do szpitala..
 
@alla31 do kazdego specjalisty tak jest, że przysluguje bez kolejki? Tez musze sie wybrac do endo, bo mam torbiel na tarczycy, ale przede wszystkim wizyta u kardiologa
 
reklama
mnie czekają wizyty u endo, neurologa, diabetologa, okulisty i pulmonologa ;) heh, jakiś grafik chyba trzeba będzie ustalić
 
Do góry