reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

@alla31 do kazdego specjalisty tak jest, że przysluguje bez kolejki? Tez musze sie wybrac do endo, bo mam torbiel na tarczycy, ale przede wszystkim wizyta u kardiologa
kobieta ciężarna wg nowych przepisów musi zostać przyjęta do specjalisty w ciągu 7 dni ale niestety czasem trzeba oprzeć sprawę o kierownika placówki by coś wskórać
 
reklama
Nie wiem czy mam w sobie tyle samozaparcia... :)
wszystko pewnie będzie zależało od tego jak bardzo potrzebna będzie Ci wizyta ;) ja już skorzystałam z tego prawa bo gina mi chcieli umówić na drugą połowę czerwca. Dla mnie to za późno bo ze względu na cukrzycę muszę szybko zgłosić się do diabetologa ale żeby to zrobić muszę mieć potwierdzoną ciążę ;) No i termin znalazł się w ciągu 1,5 tygodnia a nie 1,5 miesiąca. Na szczęście nie musiałam opierać sprawy o kierownika jedynie Pani w rejestracji grzecznie spytałam jak ten termin ma się do nowych przepisów.
 
@alla31 do kazdego specjalisty tak jest, że przysluguje bez kolejki? Tez musze sie wybrac do endo, bo mam torbiel na tarczycy, ale przede wszystkim wizyta u kardiologa
Jeśli masz chorobę przewlekla na którą się leczysz to tak ..ja muszę co miesiąc badać TSH w ciąży i tak dalej ..trzeba ustawiać dawkę leku.
 
Ech to tylko teraz tyle na NFZ przysługuje ? Ja pamiętam że kiedyś na NFZ to miałam to wszystko co ty prywatnie..widzę że ten fundusz to już schodzi totalnie na psy ..Ja idę w środę prywatnie a w piątek na NFZ ciekawa jestem . .
Może tyle mi dał na pierwszy raz. W środę idę ponownie, więc zobaczymy.
 
Jeśli masz chorobę przewlekla na którą się leczysz to tak ..ja muszę co miesiąc badać TSH w ciąży i tak dalej ..trzeba ustawiać dawkę leku.
Czyli do endo sie nie kwalifikuje, ale do kardiologa owszem. Mam niedomykalność zastawki aortalnej. Ciekawa jestem czy to jest wskazanie do cc
 
reklama
Czyli do endo sie nie kwalifikuje, ale do kardiologa owszem. Mam niedomykalność zastawki aortalnej. Ciekawa jestem czy to jest wskazanie do cc
a coś Cię niepokoi, że chcesz do endo? Jeśli tak, to internista wystawia skierowanie i wtedy muszą Cię przyjąć w ciągu 7 dni ( łatwo z pewnością nie będzie ;) )
 
Do góry