reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

@kropka4x4 wiesz, mam sporą torbiel na tarczycy, ostatnio na wizycie dostałam przykaz, że jak tylko zajde w ciążę, to mam się zgłosić pilnie. Wtedy bylam prywatnie, ale wolalabym jednak przerzucić sie na fundusz, bo nie wydole :)
 
reklama
Szczerze mówiąc,jestem przerazona tymi wszystkimi wycieczkami na badania, wizyty, znowu badania. Nie lubię chodzić po lekarzach
 
Ech to tylko teraz tyle na NFZ przysługuje ? Ja pamiętam że kiedyś na NFZ to miałam to wszystko co ty prywatnie..widzę że ten fundusz to już schodzi totalnie na psy ..Ja idę w środę prywatnie a w piątek na NFZ ciekawa jestem . .

Ja też 2 lata temu wszystko to miałam na nfz, dziwne. Może zależy od lekarza.
 
Boli mnie podbrzusze po prawej stronie, taki klujacy ból- to normalne? Do tej pory bolało tylko jak na okres...
 
Boli mnie podbrzusze po prawej stronie, taki klujacy ból- to normalne? Do tej pory bolało tylko jak na okres...
Tak, pewnie macica się rozciąga , ja w pierwszych dniach też miałam różne dziwne bóle ,kłucie ,ciąganie , teraz już przeszły póki co, ale podobno mam już sporą macicę więc wiadomo od czego to było [emoji6]
 
Szczerze mówiąc,jestem przerazona tymi wszystkimi wycieczkami na badania, wizyty, znowu badania. Nie lubię chodzić po lekarzach
Ja też nienawidzę ,mnie tylko ciąża do tego zmusza ,a tak to staram się trzymać jak najdalej [emoji4] tylko jak sytuacja tego wymaga
 
Dziewczyny macie juz jakieś dzieci czy to wasze pierwsze ciąże? Ja to dziś schizuje, ze nie mam bladego pojecia o dzieciach, jeszcze poród zima, co ja poczne, co poczne :D
Ja mam córeczkę 6 lat kwietniowa
Ale nie martw się to samo przychodzi
Też schizowałam przed pierwszym porodem okazało się, że nie potrzebnie. Zobaczysz będzie ok [emoji846]
 
Tak, pewnie macica się rozciąga , ja w pierwszych dniach też miałam różne dziwne bóle ,kłucie ,ciąganie , teraz już przeszły póki co, ale podobno mam już sporą macicę więc wiadomo od czego to było [emoji6]
Dzięki :) dla mnie to wszystko jest nowe, nic nikomu jeszcze nie mowilam, bo za wcześnie, więc nawet nie mam kogo zapytac :)
Ja mam córeczkę 6 lat kwietniowa
Ale nie martw się to samo przychodzi
Też schizowałam przed pierwszym porodem okazało się, że nie potrzebnie. Zobaczysz będzie ok [emoji846]

No licze na to, ze mi natura nie poskapi insktynktu w odpowiednim czasie :)
 
reklama
Do góry