reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A ja w domu nie mam wagi :laugh2: dwa tygodnie temu u lekarza miałam 2 kg na plusie od początku ciąży. Myślę, że przybieranie dopiero się zacznie bo i dzidzia będzie więcej przybierac. A no i mi ostatnio poprawił się apetyt, już nie patrzę ze wstrętem na mięso ;)
 
A mi sie zaczął 19 tc i do tej pory tylko schudłam aż 0,5kg☺ myślę, że wynika to z tego, że mam nadwagę i w sumie sama strasznie boje sie przytyć. Mam tylko nadzieję, że dzidziuś mimo to bedzie miał apetyt ☺
 
@Inka91 46 kg? jej to nie należysz do wielkoludów, ja mam 180 cm wiec waga startowa tez wyższa sporo :D
a jak szyjka u Ciebie? poprawiło się po lekach?
No ja 150cm mam, wiec różnica spora :D
Szyjka na razie zatrzymala sie na poziomie 2,6. Teraz weekend, to pewnie nikt nie będzie sprawdzal az do poniedziałku, wtedy w zależności jak będzie poprawa, to ide do domu, a jesli mimo wszystko będzie krotsza, to mamy myśleć nad pessarem.
 
180 cm nie jest złe :D jedyny minus, ze nigdy nie nauczylam sie chodzic na szpilkach :D

@Misza95 no widzisz każdy jest inny, może miałaś niedowagę na starcie? ;)
No ja i tak nie chodze bo mój mąż mojego wzrostu, ale kiedyś chodziłam [emoji16] moja przyjaciółka tez taka wysoka i jak ubierałysmy szpile i szłysmy na impreze to królowe parkietu hehe [emoji16] raz miałam wysokiego faceta i byłam z nim na weselu w szpilach i to bylo najlepsze wesele na jakim byłam, czułam sie swietnie i super sie tanczyło [emoji16] ale za dziecka miałam kompleksy bo wyzywali mnie od żyrafy...
Ja w ciąży schudłam 3kg i teraz powoli coś nadrabiam. Zostało mi 2kg to wagi 0 i potem zaczynamy bić na plus [emoji16] w sumie zostało 5 miesiecy to może nie bedzie tragedii, ale wiem, że tez moze ruszyc z kopyta pod koniec..
 
A mi sie zaczął 19 tc i do tej pory tylko schudłam aż 0,5kg[emoji5] myślę, że wynika to z tego, że mam nadwagę i w sumie sama strasznie boje sie przytyć. Mam tylko nadzieję, że dzidziuś mimo to bedzie miał apetyt [emoji5]
Ja przytyłam 4 kg [emoji21] też mam sporą nadwagę ale jak staram się jest mniej to od razu mam dużo ciał ketonowych w moczu. I tak jem mniej niż zalecił dietetyczka
 
reklama
Do góry