reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
UWAGA UWAGA!
Pod tym postem czekam na zgłoszenia osób, które są chętne na wpisanie do wątku zamkniętego!
Przypominam, że przyjmujemy tylko AKTYWNE osoby! Buszujące w krzakach niestety nie, taka wola reszty :) Wątek zamknięty stworzony po to by swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy bez uczucia, że ktoś "obcy" czyta nasze żale na temat swoich macic, pochw albo np problemów małżeńskich ;)
Do jutra czekam na listę osób :)

Ja też poproszę o wpisanie do wątku zamkniętego :)
 
Hej przepraszam za brak aktywności ale ostatnio byłam na 2 dniowym weselu i dzisiaj wypoczywam. Powiem szczerze że się super wybawiłam aż normalnie zapomniałam o ciąży,żadnych bólów brzucha itp:) ehh ale dalej martwię się ze nie czuje ruchów a dzisiaj 19 tydzien rowno:-( :( tzn wydawało mi się ostatnio ze coś się dzieje wieczorem ale to raczej jelita. Wizyta za tydzień wiec wszystko się okaże.

Ja tez chce do zamkniętego :happy:
Jesli to pierwsza ciaza, to jeszcze masz czas na ruchy :) Ja w pierwszej ciazy poczulam ok. 20 tygodnia dopiero. Takze spokojnie :)
 
reklama
Do góry