reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

180 cm nie jest złe :D jedyny minus, ze nigdy nie nauczylam sie chodzic na szpilkach :D

@Misza95 no widzisz każdy jest inny, może miałaś niedowagę na starcie? ;)
Nie nieee [emoji23] po prostu duzo jem i woda mi sie gromadzi. Na poczatku mialam tylko mdlosci, nie wymiotowalam, czulam takie ssanie ze musialam jesc zeby czuć sie dobrze. W duzej mierze to moja wina, ze mam juz tyle na plusie, ale dziwi mnie to ze duzo z Was zastanawia sie czy 1, 2, 3kg to nie za duzo [emoji2] dzidzia rosnie, mamy wiecej krwi itd wiec to raczej normalne [emoji4] zazdroszcze tym ktore schudly, bo naprawde by mi sie przydalo [emoji12] a zapewne schudly te i tak szczuple, taka ironia losu [emoji2]
 
reklama
Ja to bym chciała w całej ciąży przytyć nie więcej niż 10 kg ale teraz mam taki apetyt, że może być różnie. Godzinę temu jadlam śniadanie i już mi burczy w brzuchu ;)
 
U mnie 17tc i prawie 3kg na plusie [emoji5]Ja ważę się jedynie u lekarza na wizycie ,odkąd jestem w ciąży nie potrafię wejść na wagę w domu ...[emoji23]
Polecam sprawdzać w domu ;) waga u mojego lekarza dodaje 3 kg ;( byłam przerażona;) Sprawdziłam swoją wagę czy na pewno dobrze pokazuje i jest mi lżej o 3 kg ;)
 
20tc i 2.5 kg na plusie przy nadwadze niestety.
Wydaje mi się że te szczupłe to rusza z wagą a takie jak ja to może jeszcze 5-6kg i już. Takie są też normy i zalecenia[emoji6]

Spokojnego weekendu dla Was
 
Ja też mam obsesję na punkcie swojej wagi. Na razie mam 2kg na plusie, liczę na dodatkowe max 10kg. Ja się bardzo pilnuję bo mam tendencje do tycia. Uważam że ciąża nie jest usprawiedliwieniem do obżerania, przynajmniej dla mnie ;) mnie nikt nie waży, ważę się sama rano naczczo w dniu wizyty i to mi wpisują
 
Ja nie wchodze na wage, boje sie :D Mysle, ze ok. 3 kg do przodu mam. Planowalam przytyc max. 13 kg, ale coa czuje, ze sie nie uda [emoji849]
Dzisiaj z rana wstalam i patrze a mam czerwone pregi na lewej piersi. I w rozpacz, ze tylko brzuch smarowalam kremem na rozstepy a piersi omijalam. Okazalo sie, ze odgniotlam sobie podczas spania [emoji23][emoji23]
 
reklama
Polecam sprawdzać w domu ;) waga u mojego lekarza dodaje 3 kg ;( byłam przerażona;) Sprawdziłam swoją wagę czy na pewno dobrze pokazuje i jest mi lżej o 3 kg ;)
Dlatego ja się cieszę że mogę się sama ważyć w domu. Bo u mnie różnica w wadze rano naczczo, a wieczorem to ok 3kg. A że wizyty mam zwykle o 20, to mija się to z celem. ;)
 
Do góry