reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja na ostatniej wizycie miałam +1kg. Jem normalnie, bez obżerania się. Ale uprawiam sport, więc może dlatego tak mocno waga nie sunie w górę. W poprzednich ciążach przytyłam +12.5kg i +13.5kg. Chciałabym teraz podobnie, a jak będzie to się okaże. Ale pamietam, że najtrudniejsza jest sama końcówka, bo przybiera się nawet kilogram na tydzień.
 
reklama
Przypominam żeby zgłaszały się chętne osoby na wątek zamknięty :)
Do wieczora, później napisze do adminiki i kolejna "fala" za jakiś czas.
Nie jestem niestety w stanie cofnąć się tyle do tyłu i szukać tych osób sama.
Jeżeli ktoś kojarzy kogoś kto chciał, a teraz go nie ma od kilku dni to też napiszcie.
 
dziewczyny a ja wczoraj na SOR ZE byłam. .. pojawiło mi się plamienie brazowe i myślałam że zejdzie na zawał. .. a mój lekarz nie odbieral tel ale z dzidzia wszystko oki a coś mam na szyjce podejrzenie polipa (malutki srednica 10 mm) i do kontroli u swojego lekarza i zrobić wymaz na bakterie ... tylko mnie nic nie piecze ... boże zawsze coś chyba zwariuje do tego stycznia
 
dziewczyny a ja wczoraj na SOR ZE byłam. .. pojawiło mi się plamienie brazowe i myślałam że zejdzie na zawał. .. a mój lekarz nie odbieral tel ale z dzidzia wszystko oki a coś mam na szyjce podejrzenie polipa (malutki srednica 10 mm) i do kontroli u swojego lekarza i zrobić wymaz na bakterie ... tylko mnie nic nie piecze ... boże zawsze coś chyba zwariuje do tego stycznia
ojej to dobrze, że wszystko jest ok z dzidzią! Odpoczywaj, polipy to nic groźnego ponoć, ale napędzają strachu..
 
Sama sie dziwie [emoji2] niestety nie jest mi z tym dobrze, ale nawet jak mniej jadlam to tylam. I zawsze mialam ten problem ze waga szybko rosnie, powachalam czekolade i juz przytylam [emoji20]
W pełni rozumiem bo dwie poprzednie ciąże rozłam w oczach. Teraz boję się, że moja radość jest przedwczesna ale łudzę się, że tym razem nie będę większa o 25 kg
 
reklama
dziewczyny a ja wczoraj na SOR ZE byłam. .. pojawiło mi się plamienie brazowe i myślałam że zejdzie na zawał. .. a mój lekarz nie odbieral tel ale z dzidzia wszystko oki a coś mam na szyjce podejrzenie polipa (malutki srednica 10 mm) i do kontroli u swojego lekarza i zrobić wymaz na bakterie ... tylko mnie nic nie piecze ... boże zawsze coś chyba zwariuje do tego stycznia
Mialam to samo. Pojawilo sie brazowe plamienie, dosc obfite. Pojechalam przerazona na SOR, bo wczesniej mialam krwiaka, ktory sie wchlonal. Balam sie, ze zrobil sie kolejny. Okazalo sie, ze to polip. Moja gin powiedziala, ze w ciazy moga sie pojawiac z uwagi na zmiany hormonalne. Nic sie z tym nie robi, tylko obserwuje. Ja mialam dodatkowo bole brzucha, wiec dostalam luteine na jakis czas. Moze sie wchlonac lub wydalic dopiero podczas porodu. Do tego czasu zakaz wspolzycia, by go nie podrazniac.
 
Do góry