reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Musze napisac ze jesli chodzi o karmienie to w Anglii jest o wiele lepiej bo przede wszystkim daja Ci wybor - chcesz karmic butelka nie ma problemu, chcesz karmic piersia zrobimy wszystko zeby Ci w tym pomoc- takie jest podejscie. Tutaj bardzo zachecaja do karmienia naturalnie i bardzo w tym wspieraja, nawet jak wyjdzie sie ze szpitala a ma sie problem z karmieniem piersia i potrzebuje sie pomocy to polozna przyjdzie do domu i bedzie doradzac co i jak...tak jak czytam wasze opowiesci z porodowek to stwierdzam ze w Polsce musi sie jeszcze wiele zmienic, szczegolnie podejsce czlowiek do drugiego czlowieka...
 
reklama
Kontra masz dużo racji jednak nie można wszystkich wrzucać do jednego wora :-) ja miałam szczęście i trafiłam na dosyć fajny personel w szpitalu pod kazdum względem
 
Ludzie są różni mają lepsze i gorsze dni i wszystko zależy od tego na kogo i z jakim humorem trafimy ale miejmy nadzieję, że wszystkim nam uda się trafić na zaangażowany personel chętny do pomocy:-)
 
Elutka - witaj!

Martia - przykro mi że twój facet cię zostawił w takim momencie. Trzymam kciuki, abyś dała radę i cieszyła się z macierzyństwa!

mitemil - fajnie, że czujesz się lepiej. Szkoda, że pielęgniarki dokarmiają maleństwa wbrew woli i wiedzy mam. Ja po cc, ale mi przynosili małego na karmienia.

JA też jestem zdania, żeby małe dzieci nie mogły wchodzić na oddział. Takie przedszkolaki to ciągle coś przynoszą. Szkoda noworodków.

mysza - z tymi szpitalami to ze skrajności w skrajność. Powinno się pytać matek jak chcą karmić, czy pielęgniarki mają dokarmiać itd. Przecież i tak w domu będą robić jak będą uważał, więc te parę dni nic nie zmieni.
 
No Kochane ja wczoraj byłam na ostatniej wizycie :):) ale nasze maleństwo jest jeszcze wysoko wiec raczej nie urodze w terminie...;( jak do 10.12 nie urodze do na odział na godzine 8.00 :) Mialam robione usg jak to stwierdzila moja ginekolog to usg jest stare i cos sie może pieprzyć :) bo z usg wyszło że mała może ważyć 3800 :) mała nasza kuleczka :) trzymajce kciuki :)
 
reklama
Do góry