reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Przeanalizowałam wczorasze menu i najbardziej mi popadają lody gałkowane (było czuć kryształki lodu) i ogórki kiszone (lezały w lodówce 3 dni, bez solanki). Oba produkty zjedzone w odstępie kilku godzin, więc raczej nie kwestia połączenia ;)
No nic, poczekam. Na spacer można też iść po południu.
 
reklama
zanag ogorki bez solanki nie powinny zaszkodzic,wiec raczej obstawialabym te lody...teraz latwo o zatrucia pokarmowe i wlasnie czesto lody sa tego przyczyna,niestety. życze szybkiego powrotu do zdrowka.
 
Ja też tak sądzę... najgorsze że to nie była jakaś lodziarnia "no name" a popularna sieciówka :/ no nic, pobiegam dziś trochę - ruch to zdrowie ;)
 
Hej kochane :-)

Wciagacie jak bagno :p Ledwo oczy otworzyłam, zeszlam na dół, kawka i oczywiście BB ;-)

Ulenko dziękuję za fotkę. Serniczek wygląda wyśmienicie! Dzięki za zachętę, zrobię na pewno jak tylko familia rzuci hasło sernik :-)

Zanag współczuję :-/ Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa niestrawność. Szybkiej poprawy samopoczucia życzę :-)

Kamilka ja też jestem w szoku...tak szybko mi ta ciąża leci, że aż się boje czy załatwię wszystko, co chcę przed porodem :-D

Paulina wymioty faktycznie mogły zniszczyćzęby. Koniecznie skocz do dentysty. Ja karmiłam piersią tylko najstarszą córkę. Trwało to 7 miesięcy. Nie wspominam tego czasu jakoś szczególnie. Wręcz odwrotnie. Ani córcia, ani ja nie byłyśmy zachwycone. Uznałam, ze się do tego nie nadaję i kolejne dzieci mam już butelkowe. Sumienie czyste, bo próbowałam i wiem czego nie chcę ;-)

Anula korzystaj z ładnej pogody. U mnie niby ładnie miało być dziś,a coś chmury są...ehhh.... Za to Ty baw się dobrze :-)

Lecę pod prysznic, a potem byczyc się w ogrodzie. Mąż zrobił naleśniki na śniadanie, wczoraj wieczorem naszykowal kurczaki do pieczenia nq piwie, więc dziś muszę tylko włączyć piekarnik i może frytki do frytkownicy zarzuce :p Ot....lenistwo na maksa :-D Wam życzę wszystkim udanego dnia!
 
Właśnie jestem po kolacji kurczak w curry .Wzięło nas na wspomnienia z moim B..i tak przejzelismy wszystkie zdjęcia odkąd się znamy .
Dziś mija 3 lata a w środę rocznica pierwszej randki .
Do naszej galerii dodałam parę fotek z porodu Ethana.
Pozdrawiam was ide spac za parę minut.
 
U nas wszystko ok :) odpoczywamy :)i oczekuje ruchów.Mój mąż jak trzymał rękę na brzuszku to mówił że czuł takie pikania :) a ja znów w brzuchu jakby ktoś z kiszkami majstrował :)
 
Uuu co taki spokój. Ja na leżaczku po dwóch porcjach lodów. Dziecko śpi. Tylko straszny skwar. Ale wolę to niż ciągły ziąb .
 
reklama
Do góry