reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Doris- strasznie współczuję
Ja to samo przeżywalam w 2009 roku. Nie poddawaj się nastepna ciaza będzie ukojeniem..
Mama- nie podoba mi sie to ich podejście do ciąży. Ewidentnie organizm traktuje ciąże jak Intruza.
Przydal by ci się jakis lek może ktoś z pl Ci wyśle
Magda z uk- czekamy na informacje
Slonko,jopal- ja też lecę na dupku.duphastonie I to 3 razy dziennie
Kar1986- superasnie ze wizyta udana :)
Paulina maria- straszne Ci współczuje. Musi bardzo bolec :(
1szy raz pisze z tel koslawo. Wczoraj powiedziallam w pracy i dyrektor uscisnal mi dlon,gratulowal, a ja stalam jak slup soli bo to wredny czlowiek
 
Slonko,jopal- ja też lecę na dupku.duphastonie I to 3 razy dziennie

widzę że nie tylko ja na tym jadę :)
kiepsko po tym na początku się czułam , 2 tyg nie mogłam samochodu prowadzić , teraz już lepiej .
pisałyście coś o migrenach , ja mam tak zwaną pokarmową , jak się nie pilnuję i zjem coś zakazanego :) to wiadomo co będzie :(
 
Jopal - ja od początku ciąży jestem na luteinie i też źle się po niej czuje... Witaj w klubie kluch w gardle.. Dla mnie to najgorsze :/ no ale ponoć taka reakcja nie jest niczym złym, po prostu progesteron moze potęgowac takie dolegliwości :/
Eh.. Jakoś też padł mi humor po wiadomości od doris.. Miałam nadzieję że to co najgorsze było już za nami i wszystkie bezpiecznie dotrwamy do końca tego trymestru a potem do końca ciąży :-(
 
Agrafko dziękuję :-) Faktycznie reakcja bossa zaskakująca,ale dobrze. Przynajmniej będziesz spokojniejsza. Pisać z tel nie lubię,ale nie mam wyjścia,bo wiecznie wybiegu...idzie się przyzwyczaić :-)
 
Doris współczuję Ci bardzo, moja druga ciąża skończyła się dokładnie tak samo, żadnych złych objawów poprostu przykra wiadomośc podczas zwykłej wizyty.

Mnie też muli ale bez wymiotowania. I tylko w wybrane godziny w ciągu dnia. No i najbardziej jak jestem głodna więc jem po troszeczku co 2/3 godziny. W piatek wieczorem mam wizytę i jestem już troche spanikowana tym faktem.
 
Hej dziewczynki :)
Staram się podczytywać Was na bierząco ale już nie pamietam, co chciałam napisać :p
Tragedia z tym jedzeniem, robię się głodna i nie wiem, co bym zjadła oO zrobilam rano bułkę z serem i pomidorem, pół zjadłam z bólem, pół leży i nie wiem, czy się nad nią zlituje :/
 
Ja dziś wyszłam bez śniadania i mnie lekko muli. Muszę koniecznie coś sobie kupić, bo jak mi przyjdzie długo czekać u lekarza to nie będzie fajnie :-/
 
reklama
Do góry