reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Ja też dołączam się do kciuków za dzisiejsze wizytujące i potrzebujące &&&&&

Moje dziecko pojechało do babci więc mogę spokojnie leżeć i nic nie robić, bo mam zalecenie od gina, żeby leżeć leżeć i pokazywać palcem co ma być zrobione. :-)

Miłego dnia grudniówki!
 
Specjalistki od bety! Odebrałam wynik 25 422. To dobrze czy źle?

Tydzień ciąży a beta hcg:

5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200

No K8libby to wszystko gra!! :)

A tutaj z innej str:
tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml
3 5 - 50
4 4 - 426
5 19 - 7,340
6 1,080 - 56,500
7-8 7,650 - 229,000
8-12 25,700 - 288,000
13 -16 13,300 - 254,000

Czyli wszystko dobrze! :)
Beta super!
Kiedy kolejna wizyta u nowego gina?
 
Ostatnia edycja:
k8libby świetna wiadomość :)

A teraz informacja dla mam z okolic trójmiasta, koleżanka studiująca medycynę mi podesłała:

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o ciąży, porodzie i pielęgnacji noworodka?
Czy chcesz poszerzyć swoja wiedzę odnośnie profilaktyki raka szyjki macicy i raka gruczołu piersiowego?

W dniu 9. maja 2014 roku Studentki oraz Wykładowcy kierunku Położnictwo Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na spotkanie do Galerii Bałtyckiej na poziom -1 (niedaleko kawiarni Grycan).

W programie m.in.:

• Nauka pielęgnacji noworodka i postępowanie w sytuacjach nagłych (udzielanie pierwszej pomocy)
• Ciąża – przygotowanie, przebieg i najczęściej spotykane sytuacje trudne
• Poród – począwszy od niezbędnych rzeczy, które należy zabrać ze sobą do szpitala, poprzez metody łagodzenia bólu porodowego i poszczególne fazy porodu oraz przebieg pierwszych dwóch godzin życia noworodka
• Zasady korzystania z opieki położnej tuż po wyjściu ze szpitala
• Korzyści z uczestnictwa w szkole rodzenia
• Zasady zdrowego stylu życia w okresie klimakterium
• Profilaktyka chorób przenoszonych droga płciową
• Możliwość pomiaru poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego krwi oraz masy ciała.
• Rekomendacje dietetyczne.

https://www.facebook.com/events/441430959326424/?notif_t=plan_user_invited

Dla mnie fajna sprawa, zwłaszcza że nie jestem na ciąże przygotowana wcale :)

Miałam iść dzisiaj na betę, ale mam jednak dwa w jednym - wizytę u ginekologa i zrobienie bety, do gina miałam czekać jeszcze trochę, ale chcę się dopytać go zapobiegawczo o kilka rzeczy, ponieważ pytań mam tysiąc i jeszcze trochę :)

perrie to widzę że nasi zareagowali podobnie. Mój też nadal w wielkim szoku chodzi po mieszkaniu jak zombi. Ale mam nadzieję że po prostu potrzebuje czasu i zaraz się ogarnie :)
 
reklama
witam czwartkowo ;)

czarna to koniecznie musisz odwiedxic rodzenstwo a przy okazji wypijemy kawke ;)

k8libby jednorazowy wynik bety nie wiele mowi , bo beta nie spada od razu jak cos sie dzieje , u mnie po poronieniu utrzymywala sie przez 3 tyg oczywiscie z tendencja spadkowa. zebys byla spokojna powtorz wynik po 48h

&&& za dzisiejsze wyniki a wszystkim zycze milego dnia :)
 
Do góry