reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Witajcie niedzielnie :) Wiecie co zrobilam dzisiaj rano drugi test i myslalam, ze krecha bedzie grubsza niz wczoraj, a tu sie pokazal tylko cien kreski :( to byl inny test niz wczoraj,moze po prostu jest mniej czuly, ale wrocily zle wspomnienia ze stycznia, wlasnie tak mi krecha bladla z dnia na dzien. Pocieszam sie tym, ze piersi dalej okropnie mnie bola, nic ten bol nie zmalal, a wtedy byl coraz mniej odczuwalny. Poza tym szybko zaczelam krwawic, teraz nic sie nie dzieje. Zamowilam dodatkowe testy na necie, specjalnie tak bo bede musiala odczekac pare dni na przesylke, a jeslibym kupila dzis testy w sklepie to pewnie juz jutro bym je wykorzystala :p
Przepraszam, ze od samego rana wam smece.. Choc u was juz nie takie rano :)

perrie dobrze, podam dane, to chodzi o ta liste ktora widzialam na innym temacie?

smerfetka witaj :) ja tez po przejsciach, ale wierze, ze wszystkim nam sie uda!

xAnkax dziekuje za gratki :) co do bety to jest tak jak aguska powiedziala :) przynajmniej z tego co wiem.
 
Smerfetka, cześć, gratulacje :happy2: Prześlij mi info, to dodam Cię na listę ;-)

Milka, tak, właśnie ta lista, ale widzę, że już sobie poradziłaś :-p
 
Witam ! Chciałabym dołączyć do grona mam grudniowych. Wczoraj zrobiłam trzeci test, na którym były dwie piękne kreseczki. Jestem już mamą prawie czteroletniej dziewczynki i jednego aniołka. Mimo , że ciąża nieplanowana to i tak się cieszymy. Termin wg OM wychodzi mi na 12 grudnia.
 
milka moze lepiej idz zrob bete i zobacz jak przyrasta zamiast stresowac sie testami.
perrie wysle Ci dane za chwile.
Ja dzis mam dzien placzu , prawie wszystko doprowadza mnie do lez.
Ktoras pytala wczesniej kiedy bedziemy informowaly pracodawce , moj juz wie bo od wizyty w ubiegla srode u gina jestem na zwolnieniu i na nim zostane wiec mam duzo czasu na czytanie moich ukochanych ksiazek. Jutro jade powtorzyc bete i mam nadzieje ze ladnie przyrosla :)
 
reklama
Witajcie! SERDECZNIE DZIEKUJE ZA MILE POWITANIE!
Widzę, że emocje miotają nie tylko mną, a to dopiero początki.
Ja powiedziałam już kierowniczce, którą jest bezpośrednio nade mną, ale muszę jeszcze powiedzieć osobie nad nią. Znaczy niby nie muszę sama, ale chcę. Pewnie wyląduje na przymusowym urlopie, a kolejno po tym na zwolnieniu od zakładowego lekarza. Katastrofą jest dla mnie praca.... Jak coś mnie denerwuje, to teraz na 100% bardziej! Jeszcze do tego myślę o tym USG. I o zarodku, którego nie widziałam :( Koszmar! W ogóle czytam tak o waszych przejściach i nie mogę wyjść z szoku, co się teraz dzieje. Nie wiem, czy kiedyś nie pisało się o problemach z zajściem, czy faktycznie było ich mniej. Przy poprzedniej ciąży też pisałam na forum BB. Wtedy żadna z nas nie zastanawiała się nad sprawdzeniem HCG z obawy o utratę ciąży. A może to świadomość powoduje taki stan rzeczy?! Przy pierwszej ciąży nawet nie myślałam o tym, ze coś może być nie tak. Teraz strasznie boję się, ze jajo jest puste, bo było zbyt późno na zapłodnienie. Czemu nie zapytałam lekarza?!?! Ech.... :( Przepraszam, ale tak musiałam wyrzucić z siebie, bo z mężem nie chcę tych tematów ruszać. I tak jest gęsta atmosfera, więc nie chcę pogarszać swoimi rozterkami. Mam nadzieję, ze zrozumiecie.
 
Do góry