reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Argissa, witaj! :) Gratulacje, po długich staraniach wszystkie sobie zasłużyłyście :tak:
To widzę, że Wasze wizyty już poplanowane... Fimka, widać na suwaczku. Wybacz, nie zerknęłam :zawstydzona/y: Co do mojej wizyty to nawet nie miałam odwagi się umówić... :zawstydzona/y:
 
reklama
Argissa, witaj! :) Gratulacje, po długich staraniach wszystkie sobie zasłużyłyście :tak:
To widzę, że Wasze wizyty już poplanowane... Fimka, widać na suwaczku. Wybacz, nie zerknęłam :zawstydzona/y: Co do mojej wizyty to nawet nie miałam odwagi się umówić... :zawstydzona/y:

ja dzwoniłam do lekarza po becie - kazał się umowić mniej wiecej na 8tc zeby było serduszko widać
 
Argissa - Witaj w naszym gronie! Gratulacje, że się udało :) Trzeba wierzyć w to, że limit pecha w życiu jest już wyczerpany i tym razem się uda! Wszystkie razem wytrwamy do grudnia :)

Ja dzisiaj pół dnia na nogach i daje się to we znaki ;/ pobolewa mnie brzuch i plecy... Postanowiłam, że do wieczora nic nie robię. Mąż będzie wokół mnie skakał :)
 
witam sie i ja :) po wizycie u lekarza :) na usg widać malutki pęcherzyk ale przy takiej becie nic nie bedzie więcej widać, do luteiny dostałam jeszcze duphaston. a zaraz czeka mnie wizyta na pogotowiu bo wychodząc z domu do lekarza poleciałam po schodach naszczęcie tylko 2 ale noga jak bańka i ledwo chodzę tylko nie wiem jak sprawdzą co i jak bo przecież nie mozna robić rtg eh jak pech to pech :/ a jutro jadę dopracy poinformować o ciąży bo jeszcze nie wiedzą, Powiedziałam że szpital z powodów żołądkowych byl.... oby bylo ok

edit: odezwę się jak wrócę :*
 
Ania, gratulacje! :) Ojj, to słabo z tą nogą, mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje :tak: Daj swoje info, to dodam Cię do listy ;-)
 
Witam kolejne przyszłe mamusie :)
AniaWroc - zdróweczka z tą nogą!

U mnie doszły mdłości popołudniowe :/ na szczęście tylko falami i na krótko, zaraz mijają.

No i beta z 373 urosła w 48h do 901. To jakoś sporawo...bliźniaki??? ;P Moja babcia dwa razy urodziła bliźnięta (w tym moją mamę), więc mam po kim dziedziczyć :)
 
witam sie wieczornie :) noga wg pani dr nie jest CHYBA złamana ale w związku z tym że jestem w ciąży to nie mogą zrobić nic innego jak posmarować Altacetem i zawinąc w opaskę uciskową :/ wiec noga jak bolala tak boli. co do pracy to muszę powiedzieć bo już od ponad tyg jestem na zwolnieniu i pewnie tak zostanie do końca ciąży a że to budżetówka i tam roboty jest zawsze sporo to niech szukaja kogos na zatępstwo. powiedziałabym jak juz byłam w szpitalu ale nie wiadomo było czy będzie ok a nie chciałabym żeby wrazie w wszyscy patrzyli na mnie z politowaniem bo pewnie bym sie rozklejala za każdym razem tak jak przy poprzednich ciążach. mimo to będę prosiła kierowniczkę o zachowanie jak najdłużej tajemnicy a przynajmniej do czasu pojawienia sie serduszka :D
edit. Pola ja chciałam bliźniaki jako pierwsze a teraz to juz napewno jedno :) chociaż mąż się wystraszył jak zobaczylismy dzisiaj 2 latające bociany :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję wszystkim nowym kobietkom, które do Nas dołączyły.
Ja jutro rejestruję sie do lekarza, zapewne dostanę termin na za 2 tygodnie. No i w sumie dobrze, bo teraz i tak prócz pęcherzyka nic nie zobaczę. Już nie mogę się doczekać. Dziś mnie całyyy dzień łapie zmęczenie, ból brzucha i wielki bol piersi :angry: mam nadzieje, że chociaż troche przejdzie, chociaż sama się tak pocieszam :-D
 
Do góry