reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Kasiasysunia - trzymaj szyjke mocno! A co do wczesniakow - to na szczescie jestes juz w bezpieczniejszej czesci ciazy. Kolezanka urodzila w 26tyg bo miala zatrucie ciazowe i dziecko wazylo 600g i teraz ma 3 lata i sie rozwija super! A z kazdym tygodniem bedzie coraz lepiej:)
 
reklama
Kasia Również trzymam mocno kciuki oby odpoczynek odbywał się w domu bo tam najlepiej :D
W poprzedniej ciąży miałam skórę idealną paznokcie i włosy o jakich można sobie wymarzyć zero słodyczy tylko mięsiwo, brzuszek okrąglutki i co dziewczynka a teraz całkowite przeciwieństwo i co też dziewczynka :p tak więc wygląd a płeć w moim przypadku zupełnie się nie sprawdza :)
Ula A kiedy masz wizytę?? Ostatnio miałam sen ze urodziłam jednak chłopca ach te marzenia heh
 
Madziu bardzo mi przykro. Ściskam mocno.

u mnie też nie ciekawie. w piątek trafiłam do szpitala, miałam silne bóle. Diagnoza problem z szyjką.. Wrócili mnie do domu, kazali leżeć, brać luteinę, jutro mam wizytę kontrolną jeśli szyjka dalej bedzie sie otwierać, to do końca ciąży leżę w szpitalu, albo w najgorszym wypadku urodzę wcześniaka... Już się oczywiście martwię. O 11.00 mam wizytę i wszystko się okaże. Boże to jeszcze za szybko...

Kasia jakie to bóle Cię dopadły??

Ja ostatnio narzekam na bóle pleców, choć może raczej miednicy. Wczoraj dokuczał mi ból w okolicy kości ogonowej i w nocy miałam to samo, pół nocki w boleściach. W nogach też jakaś taka ciężkość. No i ból krocza też się zdarza. Tabletka apapu pomogła, ale w nocy sobie odpuściłam, może jakby mi ktoś przyniósł...

Moja dzidzia już chyba musi byc spora, tak sie rozpycha, brzuchem całym potrząsa. Ostatnio nawet jest bardziej ruchliwa, albo ja to mocniej odczuwam bo to już nie taki mały okruszek.

Dziewczyny, zdarza Wam się tak, że robi Wam sie mokro? Ja tak miałam dwa razy, zaraz przy wstawaniu w dość niedługim czasie po wstaniu, no powiedzmy jakby około 2 łyżki wody wylały się na bieliznę. Nie umiem jednak określić czy to był pęcherz, ale w toalecie chwilę przed zdarzeniem byłam.

Magda, podczytuję od pewnego czasu i mocno trzymam kciuki za jak najlepszy finał!
 
reklama
Kruszka ja mam wizytę u swojej gin 24tego ,ale umówiłam się też prywatnie na sobotę,może w końcu to moje dziecie pokaże dupeczkę w pełnej okazałości heheh mi się często śni ,że rodzę dziewczynkę:-)
 
Do góry