reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Dzieki wszystkim za zyczenia.

Haha Anula - ze akurat o to pytasz. Czytam Was i wsuwam schabowego z kalafiorem. Obudzili nas o 6 a sniadanie dopiero o 9 i to dwie parowki z suchym chlebem. A jak o 12 zobaczylam ze te same parowki sa na obiad to zadzwonilam do mamy co serwuja na obiad:-) i mam schabowego:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ulenka -kiedy masz kolejna wizyte zeby poznac lokatora?? Moze idz na razie na kupno netralnych ubranek? Ja sie za takimi patrzylam przed poznaniem, ale i tak kilka takich teraz kupie:-)
 
reklama
qraa nastepna wizyte mam dopiero 3wrzesnia ,wiec sporo czasu przede mna:-( nie umiem na razie nic kupowac berz poznania plci. jakos tak mi dziwnie,nie umiem wyobrazic sobie tej malej kruszynki...jak bym wiedziala plec to juz jakies wyobrazenie by sie budowalo a tak to troche lipnie,wiem ze bobas i to wszytko.
 
Qraa najlepszego!! Ja też dziś mam urodziny:)

Anula kochana dziekuje za troskę, nic się nie wyjasniło, na dodatkowe badanie nie szłam, 30 mam wizytę i dopiero moze coś się dowiem. Poki co liczę na błąd pomiaru, na szczęscie nie myślę o tym za często, bo bym zwariowała:(

Ewelinka ojj za pierwszym razem też miałam jak ty, wszystko juz było poukladane i poprasowane i co tydzien wyjmowałam wsystkie ciuszki i oglądałam:)

Ulenka mi się wydaje, że powinnaś się rozglądać za różowym...;)
 
Oomamba, wszystkiego najlepszego :)
Wracam z lidla, udało mi się upolować co chciałam. Z chłopięcych ciuszków praktycznie wszystko wyszło, dziewczyńskich było sporo (choć nie wiem, jak rozmiarowo)
 
A my chyba zmienimy imie na Izabela :-) takze jeszcze jest 50/50 to prosze dopisac na liscie heh
Ja wlasnie slucham na full muzyki jem jagodzianke i pije mleko :-) a jutro wizyta i echo brrr

Qraa i Oomamba wszystkiego naj naj naj :-)
Oomamba I masz racje ze za duzo nie myslisz zwiariowac idzie. Ja tez wierze ze wszystko jest ok i koniec. Ze innej opcji nie ma!

Co do wieku pierwsza corke urodzilam majac 26 lat a teraz bede miala jeszcze 29:) takze moj plan urodzic dwojke przed 30 wypalil :-) odchowac dzieci i wziasc sie za prace jakas i za siebie i meza :p zwiedzanie wycieczki itp :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem gdzieś w przelocie na telefonie. U nas dalej chorobowo :-( Młodsza córka lepiej się poczuła, to od dziś synek gorączkuje. Nie wiem...na prawdę nie wiem co się porobiło,że od tylu tygodni wiecznie coś!!!

Mam prośbę do dziewczyn, które nie mają dostępu do wątku ze zdjęciami (tego zamkniętego). Napiszcie mi na priv,która by chciała dołączyć tam, bo będę pisać do administratorki :-)



 
reklama
Cześć dziewczyny!

oomamba - ja chcę zrobić "porządki" z ubrankami jak będę na zwolnieniu. Ja tez wszystkich ubranek nie pamiętam i które w jakim rozmiarze były.

tymcia - witaj wśród nas! dobrze, że wyniki ok :)

gosia - mnie też ostatnio pobolewa brzuch, a raczej podbrzusze. Łapie mnie na kilka minut i odpuszcza. Tak jakby ktoś mnie w środku za mięśnie ściskał - pewnie to skurcz. Też zaczęłam się już tym martwić.

cypryda - ja miałam cc, ale mnie blizna w ogóle nie boli, także nie pomogę.

ewelinka - mój mały czasami kopie strasznie nisko. Tam ma nóżki - przynajmniej tak było ostatnio na USG.
Co do ciuszkó z lidla, to ja mam dla Kuby takie bluzeczki i są ok, nie rozciągają się po praniu i nadruki raczej też nie schodzą.

qraa - wszystkiego najlepszego!

Ja miałam iść własnie na plac zabaw z Kubą, a tu przyszłą wielka czarna chmura i się rozpadało - i to tak ostro!
 
Do góry