reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Hehe Jopal, też liczymy że kuzyn (kawał chłopa) pomoże przenosić segmenty - część na strych a część do porąbania. Szafa z mojego pokoju to zabytek z PRL ale solidny, przy malowaniu 3 ludzi ledwo ją przeszurało na środek pokoju!! Będzie się ślicznie palić :D
 
hej Dziewczyny!

cypryda - super, że się odezwałaś. Fajnie, że wszystko ok. ciekawe co z tą Twoją wagą i co rzeczywiście gin powie.

zanag - udanego remontu i miłego spędzenia czasu z gośćmi.

Mąż Kubusia rano zawiózł do teściów, więc my zalegamy i leniu****emy. Obiad zjemy u teściów więc nie muszę nic robić :)
Miłego weekendu.
 
Hej Dziewczyny,

Ja tak na chwilkę dzisiaj, padam po nieprzespanej nocy. Musiało mi cos zaszkodzić i mnie chyba cały przewód pokarmowy bolał, w dodatku malutka tez dokazywala zdrowo w nocy robiąc fikołki po moich obolalych narzadach i jelitach.

Mysza,
współczuje choroby pieska. Trzymaj sie dzielnie.

Estranea,
No to korzystajcie z laby póki możecie :)

Jopal,
To fajnie sie złożyło że mogą pomóc przy wynoszeniu, no i remontu bez niespodzianek życzę.

Olushia,
Udanego wyjazdu i pochwal sie nam jeśli jakiś ładny wózek upatrzycie.

Zanag,
Udanego remontu i wizyty :)

Anula,
Jak zdrowie? Jest jakaś poprawa?

Magda,
Trzymam kciuki byś w końcu zamknęła sezon chorobowy u dzieci, starczy tego!
Jak dobrze że masz juz mamę u siebie.

Annte,
To musi byc niesamowite, podwójne kopanie :) czytałam gdzies ze ok 5/6 miesiąca bliźniaki uswiadomiaja sobie o swoim wzajemnym istnieniu i np dotykają sie i bawią razem...mam nadzieje z klotniami rodzeńskimi wstrzymują sie do późniejszego wieku a nie urządzają bitwy w brzuchu ;)

Cypryda,
To ciekawe z ta wagą :)
Długo jeszcze będziesz bez męża? Moj partner tez ostatnio non stop w delegacji i mam podobnie, teraz dużo bardziej mi go brakuje. Moze to hormony sprawiają ze chcemy mieć skład naszego gniazda w komplecie?

Lionessa,
To udanego, łatwego i szybkiego przyrządzania!

Miłego weekendu dziewczyny!
 
Dziekuje Dziewczynki za wsparcie! Póki co nic niestety nie jest lepiej, mówić dalej nie mogę a szept sprawia straszny ból w przełyku i niżej. Ślinę też przełykam z ogromnym bólem, do tego straszny kaszel, który powoduje, że łzy z bólu same lecą, ech... :no::no::no:
 
Anula spróbuj jeszcze tymsal z herbapolu, ja go używałam w poprzednich ciążach i mi zawsze pomagał jak jużnic innego nie pomagało. On co prawda na spirytusie ale mi go moja ginka kazała brać, ilośc jaka dostaje się do organizmu jest znikoma i dziecku na pewno mniej zaszkodzi niż antybiotyki. Kosztuje coś ok. 10 zł i jest bez recepty. Od czasu jak go poznałam zawsze mam go w domu i jest niezawodny jak dla mnie.
 
reklama
Do góry