reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
anula - współczuję bardzo choroby i bólu gardła. To mega nieprzyjemne, szczególnie, że trzeba co chwilę ślinę połykać. Mi się wydaje, że ja jeszcze oprócz wody z solą to przepłukiwałam gardło szałwią (parzoną). Z lekarstw to ja brałam na gardło też tantum verde.

ulenka - super, że remont skończony. Jak odpoczniesz to się pochwal jaki skutek :)

Ja dziś cały dzień jadłam. A teraz mi brzuch pęka od przejedzenia :p

Miłego wieczorku.
 
Cześć,

wpadam tylko na momencik życzyć miłego weekendu i zdrowia :happy2:
U mnie niestety (a może i na szczęście) pracowicie bardzo, dlatego nie miałam kiedy zajrzeć. Ale nadrobię, nadrobię...
 
Hej dziewczyny :) Powiedzcie mi, pewnie znowu panikuję, ale obawiam się o ruchy dziecka. Powiedzcie mi ruchy Waszych maluszków już są takie bardzo wyczuwalne? Jak długo trwają ? U mnie moja córeczka kopnie raz, a potem mam wrażenie,że śpi cały dzień:confused: Czy to normalne ? Wiadomo, że jak zjem coś słodkiego, albo zimnego i gazowanego to pływa więcej, ale tak mam wrażenie, że coś nie tak:( Jak to wygląda u Was?
 
Hej dziewczyny :) Powiedzcie mi, pewnie znowu panikuję, ale obawiam się o ruchy dziecka. Powiedzcie mi ruchy Waszych maluszków już są takie bardzo wyczuwalne? Jak długo trwają ? U mnie moja córeczka kopnie raz, a potem mam wrażenie,że śpi cały dzień:confused: Czy to normalne ? Wiadomo, że jak zjem coś słodkiego, albo zimnego i gazowanego to pływa więcej, ale tak mam wrażenie, że coś nie tak:( Jak to wygląda u Was?

To zupełnie normalne. Dzieci mają jeszcze dużo miejsca w brzuszkach, więc fikają też bez odczuwalnych ruchów. Moi też większość dnia śpią bo chodzenie ich usypia. To jak kolysanie. Za to wieczorem jak już Leżę chwilę się pokręcą i już
 
Witam się weekendowo:-)
Dzis juz spalam w swoim lozeczku i bylo mi bardzo milo:-D ale teraz glowka cos zaczyna dawac o sobie znac...hmmm dziewczyny mam pyt czym doprowadzic do porzadku panele,bo te co mi zakladali sa caly czas (mimo ze mylam juz kilka razy) takie szarawe bez polysku (chyba przez ten kurz) moze macie jakies sposoby? boje sie uzywac srodkow z woskiem bo ponoc robia sie pozniej brzydkie panele. doradzcie cos...

Anula mam nadzieje,ze juz lepiej:tak:

kasiasysunia z tymi ruchami to ja mam tak non stop heh jak sie rusza,to sie rusza pol dnia a jak przestanie to przez caly dzien cisza a potem nerwy. Teraz tez tak mam ze jest cicho i zaczynam sie martwic,ale pocieszam sie ze to nie pierwszy raz i zawsze po takiej ciszy ,jest jakis ruch ,poczekam jeszcze zanim zaczne panikowac. Wiem,ze to normalne ,ale normalny tez jest strach. Wiec kochana mamy wszystko w normie hahah

buziole kochane:-)
 
Hej dziewuszki :) Moj maz wraca we wrzesniu i mam nadzieje, ze bardziej na poczatku niz pod koniec :)

Ulenko ja panele woskuje sidoluxem do paneli (kiedys sie pomylilam i nablyszczylam do drewna.i potem byly okropne, luszczyly sie itp) na szczescie mam tylko panele w salonie a w pokojach mamy drewniane podlogi. Panele sa gorsze w utrzymaniu czystosci niz drewno, jednak wiadomo, ze tansze.

Jade do miasta na zakupy.... milego weekendu kochane moje e-przyjaciolki :)
 
Witam i ja!
pora wstawać i do kuchni!:crazy:
Chłop mi śpi po wczorajszej wizycie - wróciliśmy koło północy- maluszek Kamilek słodki- malizna , drobiażdżek taki, że nawet ciuszki newborn za duże na niego! no i męczy się bieda z kokami. A. jak popatrzył to filozoficznie stwierdził, że przy małym dziecku cały świat się zmienia!
A ja dziś melancholijnie- postarzałam się własnie o rok, i cieszę się że będziemy mieć w końcu dziecię, ale z drugiej strony naszła mnie refleksja czy ja ze wszystkim dam radę w moim wieku? Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś teściowa mi powiedziała,, jak jej powiedzieliśmy że jestem w ciąży i że ja to stara jestem, I dociera to do mnie jak czytam o Was że Wy dwadzieścia kilka lat, i już doświadczone mamuśki a ja prawie dwa razy tyle i zielona!
No nic , trzeba wstawać! Dobrego weekendu!
PS . Zanag jak bolał mnie brzuch, tzn miałam twardy i jakby skurcze, lekarz kazał mi brać 3 x dziennie nospę forte - to to samo co nospa max tylko na receptę i tańsza! więc myślę, że jakbyś wzięła i jedną całą tabletkę to nic się nie stanie!
 
reklama
Lionessa Ty się kompletnie wiekiem nie przejmuj, nie ważne ile masz wiosen tylko jaką będziesz mamą. Pamiętaj, ze dzieci najbardziej potrzebują miłości a nie młodej mamy, znam takie co szybko chciały dzieci a potem je w dooopie miały. Wszystko będzie super a ludźmi się nie przejmuj.
 
Do góry