reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Annte niestety tak bywa, przykre, smutne lecz jeżeli jedno się cieszy drugie też powinno. My spotykalysmy się codziennie a nagle od ponad miesiąca się nie widzialysmy i się nie odzywa .
Oj co do kopania to mój Aleks jest wszędzie w moim brzuchu, czasami mam wrażenie że jak w tej bajce mówi -dalej, dalej ręce gadżeta- :)
Nigdy nie jest za późno ! Dobra, idę po ogórka malosolnego :p
 
reklama
Witam porannie :-) maluch od rana ćwiczy w swojej sali treningowej tak że mama dostaje po pęcherzu :p i tak jak u misi mam wrażenie że jest wszędzie, moze będzie nie tylko piłkarzem ale też bokserem :-D idę coś przekasic, obudzić męża i dalej spać :-)

Tak patrzę na listę że dziewczyny gonia już chłopaków :-D z tego co widzę i pamiętam to jeszcze Ewelinka ma chłopca :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej :) próbuje 3 raz posta dodać i nie mogłam. :(
Mój Synek był łaskawy i dał mi spać caaaaaałą noc :)
Ja lecę coś zjeść i załatwiać sprawy w urzędach :)
Miłego, sspokojnego dnia :)
Leniwe przeciagniecia od Aleksa :)
 
Witajcie!

Annte, Anncka- hihi, ale czad, ja też od kilku dni obrywam po pęcherzu. Nie jest to przyjemne, ale dla mnie najcudowniejsze uczucie :tak:

Reniab
- ściskam kciuki za wizytę! Na pewno jest wszystko dobrze.

Oomamba-
Kochana jak po wizycie?

Agrafka- hihi, ale się uśmiałam jak pisałaś, że poruszyłaś brzuchem, żeby Damianek wiedział, że to dzidzia. Wspaniała z Ciebie Mamusia!

W wątku zdjęciowym pozostawiłam foto brzuszka z dnia wczorajszego. :-)
 
Witam się i ja

Ja oczywiście nadal nie czuję ruchów, co bardzo zdziwiło mojego lekarza, no ale w końcu stwierdził, doczeka się pani lada dzień bo dziecko ruchliwe a tu dooopa zbita, dalej nie czuje, nie wiem może nie mam czasu się na tym skupić albo po prostu za gruba jestem.
 
reklama
Jopal - ja się strasznie skupialam bo chciałam jak najszybciej je poczuć. wkoncu odpuscilam i po dwóch, trzech dniach poczułam 2 takie puknięcia. :) a potem cały czas czuć było.
 
Do góry