reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Miisia- dobrze, że w końcu się odezwałaś :tak:

Jopal- może Kochana jesteś za bardzo zabiegana? Ja też najbardziej na początku czułam małego, gdy po prostu odpoczywałam, leżałam i wtedy mogłam się skupić na odczuciu. Teraz to już praktycznie w każdej pozycji czuję małego i nawet gdy coś robię. Jopal myślę, że lada dzień też będziesz pisać, że dostajesz od małego piłkarza po pęcherzu, hihi.
 
reklama
Witam
Misia fajnie ze wkońcu się. Odezwałaś

renia trzymam kciuki za wzyte.

Ja też dziś idę na wizyte z wynikami badań ale pewnie 5min usg będzie jak zawsze i zobacze malutka.

U mnie sie troszke ochlodzilo aż chce sie żyć bo wczoraj jak wyszlam z corka na plac zabaw do parku to moze z piec osób bylo a zawsze są tlumy. Sorry za bledy ale z Tel pisze
 
Witajcie! Ja też dziś mam wizytę, ale u mnie będzie bez usg (dostanę skierowanie na osobny termin).
Zła jestem, wg planu miałam właśnie być w gabinecie, a tu o 8 telefon, że coś wypadło lekarzowi i wszystkie wizyty na 2h później... W pracy "szczęśliwi", ja już w nerwach, bo 1/3 biura na urlopie i chciałabym pomóc nadgonić :/ No nic na to nie poradzę :( Siedzę w domu i oglądam ciuszki na allegro ;)

Kciuki za pozostałe wizyty!
 
Hej :-)

Annte bita smietana o polnocy hihi :-D

Anncka tak Kochana dobrze mego Syncia pamietasz :-)

Anncka, Anula moj Synus kopie wyzej :-) na dole ma główkę wiec jakma czkawke i obija się o pęcherz to siedze na kibelku co chwile hihi :-D

no i czasem czuje jak chyba się caly obraca bo brzuch się napreza i czuje dupke albo plecki ;')

Jopal Kochana a Ty nie masz łożyska na przedniej ścianie? Ja mam i przez to slabiej czuje ruchy niz ktos kto ma lozysko z tylu. Doczekasz się i Ty ;***

Misia my pisalysmy wczoraj ale napisze tu by byli swiadkowie hihi :-D za kolejne nie pojawianie się i denerwowanie ciezarnych bedzie kop w tylek :-)


Zanag no slabo ze wizyta później no ale może doktorkowi cos waznego wyskoczylo...

Buziaki eciotki;*
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!
dziś nie mam w ogóle chęci do pracy. tak mi się nic nie chce...
U nas pochmurnie, nawet chyba coś kropi.

zanag - kciuki za wizytę.
 
Ewelinka no właśnie mam łożysko z przodu ale lekarz i tak twierdził, że powinnam już czuć tym bardziej, że to 3 dziecko. No ale koniec końców uznał, że wszystko ok bo on widzi, że dzieciaczek fika, a ja musze się uzbroić w cierpliwość.
 
Jopal, a moja z kolei była zdziwiona że coś czuję, bo też mam łożysko z przodu...
Mój malec uderza główką :D i te kopniaki na pęcherz bardziej czuję, niż nóżki.
Jadę do ginka... mimo, że "jestem w pracy", czuję się jakby pół dnia było zmarnowane. Też myślę, że coś ważnego wypadło. Dobrze, że całkiem nie odwołali...
 
hej dziewczynki....
U nas dzisiaj w końcu chłodno wręcz zimno :p w nocy musiałam się opatulić w kołderkę przy otwartym oknie :)

Misia my się chyba nie znamy, więc witam Cię :]]
zanag - kciuki za wizytę, ja jutro mam taką kontrolną i też pewnie bez USG bo za tydzień połówkowe, ale juz zaczynam się stresować i chyba z tego powodu brzuch mnie dzisiaj boli i częściej do WC muszę biegać ;/
annte - ależ masz zachcianki.. ja wczoraj bita śmietanę jadłam z borówkami mmm pychota :)
Jopal - cierpliwości na pewno się doczekasz, ważne że lekarz mówi że wszystko OK... moja kruszynka najbardziej kopie rano po śniadanku :) aczkolwiek wczoraj jak z siostrzenicą oglądałam bajkę to tak szalał brzuch że szok :p
Renia, Kar -także wielkie kciuki za wizyty :*

Cioteczki co robicie na obiadek bo ja chyba zrobię zupkę jarzynową i domowe hamburgerki :))
 
reklama
Jopal- nooo wiadomo, że to będzie piłkareczka, nie ma innej opcji! :-D

Ewelinka, Jopal- mi ginka mówiła, że łożysko z przodu działa jak poduszeczka, która skutecznie tłumi odczucie ruchów dziecka przez nas. Ja też sama mam łożysko na przedniej ścianie.

Olushia- u nas też wczoraj i w nocy popadało i jest ciut chłodniej, nareszcie mam czym oddychać. U mnie dzisiaj na obiad schabowy z warzywami z patelni.

Zanag- kciuki!
 
Do góry