reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Makrofag Nic się nie bój ja w 1 ciąży przytyłam 13.5 kg a po porodzie karmiłam Młoda wszystko ze mnie wyssala aż nadto i teraz startowałam z waga 47 kg i już 4 jestem na plus. Jednak wiem ze uda mi się wrócić do formy bo przy dwójce dzieci ruchu będę miała co nie miara heh :D głowa do góry nie załamuj się wiadomo nie jedz za dziesięciu tylko z umiarem lepiej mało a częściej ;)
 
reklama
olushia - super zakupy :) Ja znów muszę pokupować bluzki. W tej ciąży ewidentnie brakuje mi ubrań. Z poprzedniej mam 3 t-shirty, 2 pary spodni i piżamy. W co ja się wtedy ubierałam?

anncka -kciuki zaciśnięte!

qra - gratuluję dobrych wyników :)

cypryda - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

makrofag - ja w 19 tc miałam +5kg. Teraz się dowiem za tydzień na wizycie. Spokojnie, ja po pierwszej ciąży zrzuciłam wszystko (12kg) + 5kg więcej w 5 miesięcy. To wszystko za sprawą kp i restrekcyjnej diety narzuconej przez moją położną.

JA dziś padam "na cyce"... Miałam zaległych gości imieninowych. Niby nic szykowania (owoce, ciasto), ale się zmęczyłam bo byłam cały dzień sama z Kubą. A jak jestem zmęczona to wszystko mnie denerwuje....ehhh... Kuba po południu znów miał gorączkę więc swoje dorzucił (marudzenie). na szczęście już po 21 zasnął. Idę się wykąpać i spać.

Miłej nocki.
 
Zobaczymy jak to będzie :) padam dziewczyny na pysk, nogi mnie bolą, pół nocy nie spałam i ani sekundki w dzień, bez przerwy dziś jestem na nogach - czas do wyrka. Kubuś mi właśnie mówi idź już do cholery spać bo bym sobie pobiegał :)

Fajnych snów kochane :)
 
hej dziewczyny :) Kurcze nie bylo mnie troche a tu tyyyle nadrukowane no ale nic postaram sie pokrotce nadrobic

zanag lody mowisz :) ja tez ze 3 razy w tyg zjadam miske vaniliowych i polewam se karmelem :)) rozpusta ;p ale poki co przytylam 2.5 kg i gratuluje pierwszych ruchow :)

cypryda kciuki za jutrzejsza wizyte :D

makrofag mysle ze do konca ciazy 4 kg wiecej to raczej nie mozliwe bo baby teraz bedzie duzo roslo i z 400gr bedzie mialo z 3,5kg a i wod wiecej itp takze troche wiecej niz 4 pewnie bedzie

qraa super ze infekcji sie pozbylas :)

A co u nas hmm w weekend mielismy sesje zdjeciowa corki plus kilka ujec ciazowych nam zrobil :) patrz watek ze zdjeciami ;p

Laura to jest tak ruchliwa ze jak sie tylko poloze to dawaj kopniaki mamusi :) poki sa przyjemne to sama rozkosz ciekawe jak bedzie pozniej :)

sorry dziewczyny ze tak krotko ale postaram sie czesciej zagladac ale zawsze cos :/

buziaki
 
Ja już od rana w laboratorium :/ na czczo miałam bardzo niski cukier bo tylko 59.. Teraz czekam na pobranie po godzinie i dwóch.. A samo picie glukozy do przyjemnych nie należy ale da się przeżyć :-) jak narazie czuje się ok tylko pić chce pić strasznie i senna się robię. No nic, trzeba czekać tu do 9 i na śniadanko :-)
 
Witam wszystkich:-)
Dziękuje za odpowiedzi i wsparcie bardzo mi to pomaga i chyba zaczynam wierzyć, że w pracy sobie poradzę a z dzidzią wszystko dobrze;-)
Co do wagi to też boję się tycia zwłaszcza, że już ważę więcej niż kiedykolwiek tyle, że przed ciążą trochę mi się przytyło więc zaczęłam na pewno od wyższej wagi niż moja standardowa.
 
Ja już od rana w laboratorium :/ na czczo miałam bardzo niski cukier bo tylko 59.. Teraz czekam na pobranie po godzinie i dwóch.. A samo picie glukozy do przyjemnych nie należy ale da się przeżyć :-) jak narazie czuje się ok tylko pić chce pić strasznie i senna się robię. No nic, trzeba czekać tu do 9 i na śniadanko :-)

Będę miała to samo badanie za jakieś 3 tygodnie. To się chyba nazywa test obciążenia glukozą. Strasznie się martwię że mnie zemdli od tej glukozy bo nie przepadam za słodkim :] no i jak żyć tyle godzin bez śniadania, niepojęte... Super że masz to już za sobą, oby wynik był dobry.
 
reklama
Witam się porannie, wstyd przyznać - dopiero wstałam...

Pierwsze kroki od razu w kierunku wagi. Od początku ciąży przytyłam równo 3kg. Doliczając 2kg nadwagi na starcie, uważam że jest całkiem nieźle ;) Wciąż rezerwa ok 8-10kg :) Trochę zaskok, bo mam tendencję do tycia, a tu - odpukać w niemalowane - organizm ładnie daje sobie radę.

Buziaki znad kawy i słodkich bułek. W lodówce nic nie ma :( opróżniliśmy wszystko przed wyjazdem i dojadamy resztki z podróży. Później ruszymy po zakupy!

Miłego dnia Kochane
 
Do góry