reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

ulenko jedzonko pyszne, sama zjadlam 2 kawalki miecha a ziemniaczki cudo!


cypryda &&& za wizyte jutrzejsza:tak:

co do wagi to ja w szpitalu chudlam prawie 2 kg i wrocilam do wagi poczatkowej, ale spokojnie, nadrobimy:-D:-D

ide sie wykapac i spac bo ten tydzien w szpitalu mnie wykonczyl i fiycznie i psychicznie

dobrej nocy!
 
reklama
Dziewczyny a jeśli do połowy ciąży przytyłam już 8 kilosów to mam jeszcze szanse na łączne przytycie w ciąży max 12kg? Czy może w drugiej połowie ciąży waga wzrasta jeszcze więcej niż w pierwszej i muszę się spodziewać łącznej wagi na+ około 20kg???
 
Dziewczyny a jeśli do połowy ciąży przytyłam już 8 kilosów to mam jeszcze szanse na łączne przytycie w ciąży max 12kg? Czy może w drugiej połowie ciąży waga wzrasta jeszcze więcej niż w pierwszej i muszę się spodziewać łącznej wagi na+ około 20kg???

w 2 ej polowie ciazy tyje sie wiecej,poniewaz dziecko wazy wiecej,wody,lozysko nie mowiac juz o apetycie. A dlaczego tak bardzo martwisz sie o swoja wage??
 
witam po weekendzie, synek już śpi a ja nadrabiam zaległości internetowe:) Uwaga post będzie długi, ostrzegam!:)

Ana86
ja też mam miękki brzuch, powiedziałabym że trochę galareta:)mimo że przy kosci nie jestem, to jednak tłuszczyku tam sporo jest. Wyjątkiem są tylko chwile spinania się brzucha, kiedy to jest jak kamien.

Gabi25 ja pierwsze ruchy, w zasadzie były to już małe kopki poczułam koło 15 tyg, teraz to już po prostu nieraz aż się wzdrygam tak mi mały kopie, brzuch skaka. Ale nie masz się co martwić, bo w pierwszej ciązy ruchy poczułam dopiero po 20tyg, moze nawet koło 22, i z tego co pamiętam pierwsze co to nie poczułam żadnych kopów, tylko jak mały miał czkawkę:) I fajnie że ci w pracy poszli na rękę, mnie przez ciązę awans ominął, ale trudno.

Estranea ehh ci dziadkowie, dobrze że są, ale czemu nie rozumieją prostych próśb...? Ja też swoje przechodzę ale głównie z moją mamą, ktyóra daje Arkowi włazić na głowę... TAk się mówi że dziadkowie są od rozpieszczania a rodzice od wychowywania, ale przestaje być miło,kiedy z ich winy to MY musimy się potem dwoić i troić, żeby jakoś okiełznać dziecko... Z drugiej strony np rodzice męża są "surowymi dziadkami", którzy by chcieli wytresowanego, poukładanego wnuczka, a wierz mi że to też potrafi być przykre.

Anncka ja glukozę sama musiałam kupić, no i różnie można na nią zareagować bo jest okropnie słodka i mdląca, mnie też bylo niedobrze jak piłam, ale położyłam się i nie wymiotowałam. jak może usiądziesz wygodnie, nie będziesz się ruszać to dasz radę:)


A tak wogole, to wiecie, w poprzedniej ciąży, gin powiedział żę mogę to badanie w domu zrobić, pobierając krew z palca i do glukometru, pisałyscie kiedyś że to niedokładne moze być, ale wtedy byłam bardzo zadowolona że tak mi pozwolił i planuje teraz zapytać moją gin czy też tak mogę tym razem.

Dziewczyny ratunku, chyba muszę zacząć się odchudzać!!!!!
Ile przytyłyście w okolicach 21 tc???? Aż się boję, muszę wagę kupić, jak czytam w necie to niektore dziewczyny nic nie przytyły, inne pół kilograma, a ja blisko sto kilo!! jak życ?????

sto kilo przytyłaś?:-D:-D ja 3-4 kilo, ale wczoraj zobaczyłam się na zdjęciu, nie spodziewałam się tego co zobaczę, bo wyglądam jak bania. a twarz jak księżyc w pełni, ja się bardzo przejmuję wagą, ale nie umiem nie podjadać, wczoraj zeżarłam kebaba:(
Myślę że masz szansę, przytyć jeszcze tylko 4 kilo, ale chyba tylko odzywiając się naprawdę zdrowo i racjonalnie, żeby nie przybywało tłuszczyku, a tylko kg związane z dzieckiem. JA też bym cchciała jesszcze tylko 4kg przybrac:) Mama znajomą, która w ciązy odzywiała się ksiązkowo wręcz idealnie i w sumie przybrała 5kg, bo jednoczesnie traciła tłuszcz( ale ona przy tuszy była) i nie zadna dieta tylko zdrowe odzywianie.

Ulenko ja podobnie jak makrofag też się martwię o swoją wagę, ja z tego względu że poprzednio przytyłam bardzo duzo i mimo ze w 10 miesiecy zrzuciłam wszystko, to jednak moje ciało straciło trochę jedrnosci, a nie chce zeby po tej ciazy to sie nasililo:)
Zaraz wchodzę obczajać twoj przepis:)
qraa no to super! baj baj infekcjo!:)
 
Martwie się o wagę bo nigdy wcześniej tego nie robiłam :) Nigdy nie miałam problemów z nadwagą a jadłam za dwóch czy trzech, a teraz nagle że jem za dużo :) nigdy nie spodziewałam się że tak szybko ujrzę na wadze 60 :) wciąż tkwie w szoku i zastanawiam się jak to dalej będzie, czy potem wróce do swojej wagi, co robić żeby nie jeść skoro mam apetyt itd :) Ja nie jestem dobra w odmawianiu sobie jedzenia bo nigdy nie musiałam tego robić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja się boję stanąć na wagę, jestem pewna, ze minimum 4 mam do przodu, dziś mam leniucha w brzuchu, oczywiście już stres, że cos nie tak
zanag- gratulacje pierwszego kopa
cypryda - trzymam kciuki
lili- to super, ze wizyta się udała!
makrofag- nie przejmuj się, zrzucisz po porodzie :-)
 
Do góry