reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Evi ale kto powiedział,że wielkość dziecka musi się zgadzać idealnie? Uwierz,że na każdym usg może wyjść inny termin porodu i co wtedy? Dlatego się podaje termin ostatniej @. Mój synek wyprzedzał zawsze wielkością o ok 2 tyg,ale nikt mi nie zmieniał terminu porodu. Wzrost dziecka często jest różny,dlatego termin porodu nie wyznacza się przez usg.
 
reklama
Ja tez na kazdej wizycie mialam.inna date poroduz z usg. Na pocztku byl 1 sierpien a raz to nawet polowa wrzesnia wyszla bo koac udowa byla krotsza:what:

A co do picia wody przed usg to ja piersze slysze:)
 
Dziękuje Wam za poradę. Uspokoiłyście mnie. No właśnie ten drugi ginekolog zmienił mi termin porodu z 6.12 na 30.11. Serduszko biło i nawet się dziecko zaczęło wiercić :) Wyglądało to niesamowicie :)
Niestety rozchorowałam się i leżę teraz plackiem w łóżku. Trochę się obawiałam brać leków zapisanych przez internistę, ale powiedział, że nie powinny one zaszkodzić dziecku pomimo 1 trymestru (m.in. apap). Z racji tego, że to moja pierwsza ciąża i jestem laikiem to stresowała mnie ta cała sytuacja.
 
Ja jeszcze toroche o porodzie. Mi odeszly wody, nie mialam skurczy. Podali mi 3 razy oksytocyne w ciagu 7 h ale efekty Marne wiec z lass zrobili cc. Znieczulenie nie bolalo, przynajmniej nie pamietam. Za to bolu skurczow nie zapomne.synka tylko pokazali, az ze rodzilam po 22 to dopiero rank mi go przyniesli. Na 3 dzien bylismy w domu. Szybko wrocilam do for my.

Ja na kazdej wizycie mam usg iogolnie sie z tego ciesze Bo to mnie uspakaja jak widze ze wszystko jest ok.
 
jagoda tez pierwsze slysze o tym ze pecherz musi byc pelny do badania

evi sorki ale ten drugi gin to jakis kretyn ze kazal podawac inny termin @ zeby wszystko sie zgadzalo
 
Evi zdrówka jak najwięcej! Apap na pewno nie zaszkodzi. Odpoczywaj dużo i gratuluję bijacego serduszka :-)

Hehe...z tym pełnym pecherzem przed usg to na prawdę zmora. Cieszcie się dziewczyny,że nikt od Was tego nie wymaga :-)
 
Glukoza do przeżycia. W Pl może gorzej mi wchodziła sama z wodą,ale w uk to jest taki napój pomarańczowywięc nie tak źle. Mało przyjemne,ale akurat to badanie jest ważne, więc nie marudze ;-)
 
reklama
Glukoza do przeżycia. W Pl może gorzej mi wchodziła sama z wodą,ale w uk to jest taki napój pomarańczowywięc nie tak źle. Mało przyjemne,ale akurat to badanie jest ważne, więc nie marudze ;-)

ten napoj pomaranczowy jest pyszny. w zeszlym roku jak bylam w uk z mezem i corka to akurat meza kuzynka szla na glukoze...lol wypilam jej az polowe i biedna musiala druga kupowac
 
Do góry