reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam się i ja :)

Wow, ale ci zazdroszczę tego spania :) U nas wczoraj jakiś bunt na spanie, bo zasnęła na dobre dopiero po północy, wcześniej się tak wierciła, jeść chciała. Pospała do wpół do piątej, potem zasnąć nie chciała i dopiero od 6.30 do dziewiątej dospałyśmy. Ale może z powodu brzuszka, bo od czterech dni nie robiła kupki, nie żeby się mocno męczyła, ale może gazy jej przeszkadzały. Na szczęście teraz kupsztal poszedł i mam nadzieję teraz odeśpi ;)
Julka do złobka pójdzie pewnie dopiero za tydzień, bo w niedzielę jedzie do babci, posiedzi tam do piątku, my pewnie dojedziemy w piątek, więc jak tak patrzę w kalendarz to dopiero w marcu ;)
Jutro na spacer koniecznie już idziemy,starsza zostanie z tatą a my na polko ;)

Jakieś plany weekendowe macie?
 
reklama
lazy żeby nie było o 24.15 była butla, także wiesz nie jest jeszcze tak różowo;)No, ale przyznam, że źle też nie jest:)O, to fajnie z tym wyjazdem do babci i dla niej i dla Was:tak:A z tym spaniem to może faktycznie brzuszek trochę doskwierał i to dlatego, oby było już lepiej:tak:A i przyjemnego spacerowania:)U nas dziś wiosna w środku zimy, więc 1,5h wychodzone:-DCo do planów to nic szczególnego w sumie, spacery, gotowanie,sprzątanie, zabawa z dzieckiem, codzienność;)
 
Hej kochane:-)nasza zaczyna przesypiac noce pomimo je tylko cycusia:-)cwicze z mala chwytanie do lapki i cwiczymy na brzuszku:-)strasznie sie slinimy.mowilam to lekarce jak miala miala 6 tyg przy szczepieniu i poinformowala mnie ze szybciej jej zeby wyjda:-))powiem wam ze moja ma 10 tyg i nie malo co podnosi glowke...:-)trzyma alr na chwile wiec to zalezy od dziecka:-)
 
Rożyczkowa nie zmieniałam mleka-od tamtej pory spokój z brzuszkiem,moze to jednorazowe było-Hipp jej służy:tak: ,zauważyłam że jak jej daję herbatkę z rumianku to wplywa dobrze na wyproznianie-natomiast czytam o mleku Enfamil lipil takie zachwalane że na rozwój mózgu i wzroku wplywa i rozważam czy nie przejśc na nie?orientujecie sie może w tym temacie? Co do nocek-mała ładnie przesypia-pije butlę o 23-24 i śpi do 4,5 rano..nie narzekam:tak:
 
m-s ale masz extra z tymi nockami przespanymi:)
dziuneczka to dobrze, że to było tylko jednorazowe. Co do Enfamil w moim otoczeniu mam dwie osoby,które tym mm karmiły, ale w jednym jak i drugim przypadku trzeba było je zmienić. U jednych powodem była alergia, a u drugich jakieś problemy brzuszkowe. A co do jego cudownych właściwości to chyba na większość (o ile nawet nie na wszystkich)mm wyczytasz takie informacje, więc czy ja wiem czy ono jakieś szczególne. Tam gdzie rodziłam dzieci dostawały to mleko albo hipp. Jak dla mnie miało ono dziwny kolor i zapach. Jeśli ten hipp jednak jej pasuje to ja bym nie zmieniała.

U nas dziś dwie nocne pobudki po zaśnięciu o 19 bo o 23 i 3, a ostateczna rano o 6. Miłej soboty Wam życzę:)
 
Czesc dziewczyny. Moze ktoras wie czy smierdzace i czestsze kupki sa normalne? Czy moze jednak cos sie dzieje.. :confused: maly nie placze ani nie grymasi, wrecz ciagle sie usmiecha.. no tylko niepokoja mnie te kupki.. pomozecie?
 
Różyczkowa - fakt, ale i tak ładnie śpi ;) Ach jak było fajnie wyjść na te spacery już, pogoda dopisuje, nic tylko się cieszyć. Nasze plany też skromne i mocno zwyczajne, czyli jak najwięcej łapać spokoju ile się da;)

m-s - wow, na piersi wam noc przesypia? zazdroszczę :) Ja się cieszę jak pośpi 4h cięgiem ;)

majka - wiesz co, nie pomogę chyba za bardzo, bo u nas ostatnio na odwrót, rzadziej kupska (trafiła się nawet przerwa czterodniowa, aż zaczęłam się martwić), chociaż bączury śmierdzące ;) A kolor się zmienił? Ma jakąś gorączkę? Jeżeli mały nie marudzi to może nie ma się co przejmować? A ze na piersi to i tak łapie przeciwciała od ciebie.
 
Kurcze no nie ma goraczki ani nic. Tylko ta kupka jest rzadka jakby troszke ze sluzem w kolorze brazowo-zoltym i smierdzi tak slodko az mdlaco.. zreszta pierdy tez tak smierdza.. hmm..
 
majka a może coś zjadłaś i to po tym?śluz ponoć może świadczyć o jakiejś reakcji alergicznej.
lazy no najlepsze nasze nocki to takie z jedną pobudką ok 24-1 a potem sen do rana tj do ok 6,biorąc pod uwagę to, że śpi od 19 to idzie się wtedy wyspać,a jak budzi się dwa razy np 23 i 3 to już taki przerywany ten sen mamy,poza tym jak zje mi dwie butle w nocy to rano nie chce jeść, tak jak dziś bo od tej 3 to do 8 miał przerwę w jedzonku. Fajnie, że spacerki udane:)A kiedy macie to przekładane szczepienie?My jutro idziemy.

U nas dziś piękne słońce od samego rana, cudo:)Aż szkoda w domu siedzieć:)Pozdrówki:)
 
reklama
Do góry