reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kota ja rownież doceniam wieś :-) cisza, spokój, las i strumień za domem i piękne widoki na góry :-)
M mieszkał w bloku i teraz stwierdził że nigdy by tam nie wrócił. Mimo, że tu wiecej pracy ma ale i tak korzyści są większe :-)
Dorotar z tymi wszystkimi operatorami to niestety tak jest. Mieli odgórny nakaz sprzedaży tej usługi i szukali jeleni.szkoda, że dalas sie zrobic ale ja bym nie odpuściła i przeczytała dokładnie warunki tego ubezpieczenia i jakby co to do rzecznika praw konsumenta.
Bo nawet jak zgłosisz że tel zgubilaś to oni go zablokują po nr imei i będzie do wyrzucenia (no chyba że masz kogoś kto to potrafi zmienić- np z komisu z te)

Mlody wlasnie usypia a ja chyba zabiorę sie za trening.
 
reklama
Witam Was Dziewczyny!!!!
Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie?????? Byłam z Wami do maja, ale po powrocie do pracy - zwyczajnie brak czasu. Jak dzisiaj weszłam na nasze Grudnióweczki i zobaczyłam, że nadal piszecie to o mało się nie poryczałam - prawie jak spotkanie ze starą,dobrą kumpelą. Nigdy w życiu Was nie nadrobię,ale obiecuję częściej do Was zaglądać. Moja Hania - nasza mała maskotka - CUUUDNA ( jak wszystkie nasze grudnióweczki) - tylko ostatnio często ma infekcje gardła, obecnie ma zapalenie oskrzeli. Alicja dzielnie daję sobie radę w pierwszej klasie, bez pomocy mamusi. Bo mamusia pracuje i zwyczajnie brak mi czasu- mam wyrzuty sumienia, ale cóż - ŻYCIE........ Ściskam Was mocno.

P.S. Pamiętam jak dzisiaj, jak w listopadzie 2011r pisałyśmy która już urodziła...... a potem te " PRZETERMINOWANE" :-) Ja byłam jedną z tych terminowych - 30.11.2011!!!!
Ściskam Was mocno!!!!!
 
Dorota myślę, że list mało pomoże ale warto napisać. Musisz robić dym na miejscu. Prosić o kierownika sklepu, o jego kierownika i kierownika wszystkich kierowników... Poważnie, masz prawo być niezadowolona, żądaj zwrotu kasy, wykłócaj się o każde 10 zł. Kaman... co to jest. Zdarzyło się i chcesz skorzystać z wykupionej usługi i okazuje się, że nie możesz... doczytaj w umowie... to nie Twoja wina!To oni nie dotrzymują słowa. Ty płaciłaś-dotrzymałaś ze swojej strony umowy. teraz ich kolej. Ale bym ich objechała. 240zł to jest abonament na kilka miesięcy z góry!!!Niech chociażby ustanowią to jako Twój abonament zapłacony z góry. Nie wiem. Walcz!

Nina i P śpią. Nina już nie kaszle ale dalej te fluki...chyba zęby idą... Dwójki :szok:
 
Alan wlasnie usnął a ja jak glupia ciesze sie z tego.. Faktycznie jest sie z czego cieszyc ze roczne dziecko chodzi spac o tej godzinie.... :no: A marudny caly wieczur jakby mu zęby szły :no: Mam nadzieje ze noc bedzie spokojniejsza, choc juz sie boję ;(

Phelania objadaj sie, objadaj. I nie miej zadnych wyrzutów sumienia - jestes w ciazy, wolno ci!

Kota Inka z telefonem ma rację. Dodam cos jeszcze od siebie. Mojej mamie skradziono telefon z szafeczki na basenie, zglosila kradziez na policji, choc ja sie w glowe pukałam :po co? (tel na kartę, nowy, ale nie jakis "wypasiony") I co? Po 3 miesiącach dostala wezwanie na policje i oddali jej telefon. Odszukali po numerze IMEI. Wyobrazcie sobie moje zdziwienie;)

Mimizami pamietamy, pamietamy :) Duzo mamusiek sie wykruszyło, pojawiło sie parę "nowych", ale ogolnie JESTESMY :)

Netka dopiero zauwazylam na twoim suwaczku ile zębów ma Ninka :) To u nas jest juz 12sztuk i mysle ze lada moment bedzie wiecej :) Ciesze sie ze juz tylko osiem przede mną, bo ząbkowanie to koszmar!!!

Zdrówka dla chorowitków!

Uciekam, poczytam troche i spac:)
 
Mimozami pamietamy pamietam,y:) Fajnie ze sie odezwalasL:) Pokaz nam swoja Hanie:) I wchodz czesciej:) tak jak pisze SOSNOWICZKA jest troche nowych mamusiek troche "starszych" ucieklo ale piszemy:)

Dziewczyny padne zaraz, moj kaszel mnie zameczy na smierc chyba. Juz 3 tydzien. Chyba jednak nie obedzie sie bez lekarza;/
 
Dużo miłości Kochane dziewczynki w tym dzisiejszym dniu:cool2:
Kutro Kami "wraca" z ferii od babci i znowu zacznie się szaleństwo w domu i gwar:-p Na razie jak jej nie ma to popołudniami jest tak spokojnie mimo że Zulka cos tam jęczy ale ogólnie mam sporo czasu.
 
Dzień dobry
Mimozami pamiętamy :-)
Fajnie że jednak stare mamy czasem tu zaglądają.
Zimno na dworze i nic sie nie chce! Zaraz maja przyjechać odebrać laptopa do reklamacji ale na szczęście jest drugi i tel wiec będę z Wami.

Zdrowia dla wszystkich chorych dzieci i mam.
A z okazji walentynek duzo miłości, wyrozumiałości i cierpliwości :-)
 
reklama
kota- ja też sie ogromnie ciesze że uciekłam z wielkiego miasta, wcale nie tęsknie. Jak mi tu dobrze, ta cisza, widok na przestrzeń a nie balkony innych !
Agapa- ciesze sie ogromnie ! Akurat teraz zawiązała sie u Was róża ? Zmienią sie może nie tyle dzieci... na początek, ale Ty będziesz mieć coraz więcej cierpliwości i właściwego podejścia do dzieci
Aga- ta reakcja u Oli po obejrzeniu filmiku- słodka. Czy Ola już sie troche uspokoiła ? Nie chce Cie martwić ale ponoć wszystkie Olki są charakterne , takie dziewczyny z pazurem ;-)
violett- 3 tygodnie to długo, idź koniecznie !
mimozami- pamiętamy i fajnie że Ty o nas też :-)


Na czas wielkiego postu mam postanowienie ograniczyć swój czas w necie. Nastawiłam sobie alarm w kuchence na 30 minut.:-D Tyle daje sobie czasu na bb. Dziecko w między czasie zrobiło kupę :-D więc parę minut do odliczenia...już pika ! jak też czas w internecie leci :szok:
 
Do góry